2013. június 20., csütörtök, Koppány, Szörényke napja van.
Vakbarát/mobil
Látogatottság
RSS
Magyar boltok
CSS váltás
Friss hírek
22:48 Folytatódik a kánikula22:06 "Megvédjük a magyar földet" - félpályás útlezárás Pápánál22:01 Döntött az Ab: elítélhetik Biszkut, ha addig meg nem hal21:56 Megszavazta az EP-bizottság a Tavares-jelentést, előtte Morvait fasisztának nevezték21:32 Nem csak a nyugalmat és a biztonságot veszi el a vámosszabadiaktól Pintér, egy beruházás is meghiúsulhat21:13 Kövér büszkén vállalja, "amit csináltak"21:07 Hazánk volt a legeredményesebb ország a gyorstollaslabda-világbajnokságon20:48 Kampánygondolatok pár percben X.20:30 "Német"országban letiltották, nálunk nézheti: Derrick - A Druse-gyilkosság18:47 Románia használt F-16-osokat vásárol Portugáliától18:44 Világháborús bombát találtak, kiürítik az Országház északi szárnyát és környékét18:36 Regényből valóság - a megfigyelési botrányról a legfrissebb Barikádban (x)18:10 Rákosiék társaságában már a pufajkás, Orbánék megrendültek17:33 Egy "hiteles auschwitzi tanú" története: 5 millió elgázosítottról hazudozott, mégis a saját fajtársai indítottak hadjáratot ellene17:23 Vadkacsazabálás közben azért az idősekre is jut idejük a Szegeden rejtőzködő erőforrásoknak
24 óra legolvasottabbjai
Kövessen a Facebookon!

Anyaország :: 2012-08-21. 12:28

Holtan találták meg a szombat óta keresett pécsi újszülöttet - a rendőrség eljárást indított

Egy pécsi, korábban iskolaként működő romos épületben találták meg holtan azt az újszülöttet, akit szombat óta kerestek Pécsett.
Augusztus 18-án reggel a Mentőszolgálat munkatársai értesítették a rendőrséget arról, hogy egy nőt szállítottak kórházba Pécsett. A 20 éves nő kórházba szállítását megelőzően szült, azonban a gyermek nem volt meg. A rendőrség ezt követően megkezdte a gyermek felkutatását, melybe a Baranya Speciális Mentők is bekapcsolódtak keresőkutyákkal.
A keresés eredményeként másnap délelőtt egy pécsi, korábban iskolaként működő romos épületben megtalálták az elhunyt újszülöttet. A rendőrség az ügyben eljárást indított, szakértők bevonásával vizsgálja, hogy történt-e bűncselekmény.
(HVG nyomán)
Korábban írtuk: Újszülöttet keresnek Pécsen; a gyerek múlt szombat reggel született, de egyelőre nem tudni, hogy hol van - értesült az MTI hétfőn bűnügyi forrásból.
A csecsemőt azután kezdték keresni, hogy az anya, aki otthon szülte meg őt, orvosi ellátásra szorult és kórházba került.
Mindenszky Nikoletta, a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI érdeklődésére csak annyit közölt, hogy a rendőrség vizsgálja, történt-e bűncselekmény.
Németh Cecília, az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese az MTI-nek elmondta: a mentőket szombat reggel 8-kor riasztották egy szülő nőhöz Pécsre. A kiérkező mentők újszülöttet nem találtak a helyszínen, az anyát kórházba szállították.
(MTI)


Szóljon hozzá! ( megjegyzés)

 Érdekes cikk, megosztom Facebookon!  Érdekes cikk, elküldöm e-mailben! Nyomtatóbarát változat
Friss hírek az elmúlt 24 órából
Kereső
Ajánló
Kövessen a Facebookon!
Időkép
Hőtérkép
Támogassa portálunkat!
Legolvasottabb hírek
Linkek
További linkek
Humoros kép 
Dossziék
Ajánlott videó 

Készült a Kuruc.info által, minden jog fenntartva © 2006-2013 | Impresszum | Hirdetési ajánlat | Ingyenes linkcsere | Privacy Policy | About Us
CSS váltás feketére CSS váltás fehérre
Hírfolyam Lapszemle ipv6 ready