2013. május 21., kedd, Konstantin napja van.
Vakbarát/mobil
Látogatottság
RSS
Magyar boltok
CSS váltás
Friss hírek
12:11 "Érdekes" a West-Balkán-ítélet: a pánikkeltő készenlétis érinthetetlen, a drogról és a dílerekről tilos volt beszélni11:35 A komcsi "gazdasági növekedés" ára: élhetetlenek a kínai nagyvárosok11:01 Bocsánatkérés-sorozat: a zsidók után a hazánkat szétszaggató "kisebbségeink" következnek: a Fidesz a tótokkal kezdte10:43 Halálos baleset Ajkán: Ferenczi Gábor elsodort egy idős asszonyt10:37 Tűzpárbaj az izraeli-szíriai határon10:34 Ma jár le az adóbevallási határidő09:50 Izraelben négy embert gyilkolt meg a bankban egy tartalékos katonatiszt, mert nem kapott kölcsönt09:40 Egy homokos fekete megölése miatt tüntettek New Yorkban09:17 A zsidók nagy barátja érettségi nélkül vezeti az Európai Parlamentet08:44 Lipusz Zsolt Keszthelyen08:27 Izraeli terepjárókat használnak a "felkelők" Szíriában08:07 Észak-Korea elengedte a kínai halászhajót07:51 A jenkiknek még a vallásszabadságról is a Jobbik jut eszükbe07:30 Egyiptom katonákat vezényelt a Sínai-félszigetre07:21 Ezúttal Stockholm szolgáltat ízelítőt a multikulti áldásaiból
24 óra legolvasottabbjai
Kövessen a Facebookon!

Antimagyarizmus :: 2012-07-14. 21:36

Ha nem is egymillió, de legalább ezer új munkahely születik novembertől - persze, csak cigányoknak

Ezer cigány, főként nő állhat munkába novembertől különböző szociális intézményekben az Emberi Erőforrások Minisztériuma programja keretében - jelentette be Soltész Miklós szociális államtitkár és Langerné Victor Katalin társadalmi felzárkózásért felelős helyettes államtitkár kedden sajtótájékoztatón, Budapesten.
A mintegy 1,4 milliárd forintos pályázat keretében az érintettek ingyenes képzést és felzárkózási támogatást kapnak. Az intézmények pedig a foglalkoztatottak után egy évig megkapják a teljes bér- és járulékköltséget, ennek fejében vállalniuk kell, hogy legalább három hónapig tovább foglalkoztatják őket.
Az Országos Roma Önkormányzat bevonásával elindított európai uniós program célja, hogy javuljon a munkanélküli nők foglalkoztatása, a rászorulók elérjék a szociális foglalkoztatásokat, valamint erősödjön a cigány közösségek és a szociális intézmények közötti bizalom.
(MTI nyomán)


Szóljon hozzá! ( megjegyzés)

 Érdekes cikk, megosztom Facebookon!  Érdekes cikk, elküldöm e-mailben! Nyomtatóbarát változat
Friss hírek az elmúlt 24 órából
Kereső
Ajánló
Támogassa portálunkat!
Legolvasottabb hírek
Linkek
További linkek
Humoros kép 
Dossziék
Ajánlott videó 

Készült a Kuruc.info által, minden jog fenntartva © 2006-2013 | Impresszum | Hirdetési ajánlat | Ingyenes linkcsere | Privacy Policy | About Us
CSS váltás feketére CSS váltás fehérre
Hírfolyam Lapszemle ipv6 ready