Csintalan Sándor ellentmondásos ember, főleg a naivabb és nem rendszeres Kuruc-olvasók számára. De hát minden kételyt úgy lehet eloszlatni, ha kérdez az ember - ez az igazi demokrata hozzáállás. Mint ahogy a véleménynyilvánítás is az. Minderre - ha nem is a legideálisabb körülmények között - lehetőségünk lesz pénteken, a III. kerületi bíróságon.
Nem, nem Sanyit ítélik el egyelőre, pedig kétségtelen, hogy bőven volna miért. Pénteken 11 órától a Bp. II. és III. Kerületi Bíróságon (III. ker. Miklós u. 2.), a földszint 7-ben Budaházy Györgynek és Toroczkai Lászlónak lesz tárgyalása vele, ugyanis feljelentették rágalmazás miatt.
Sanyi gyakran mond rosszakat a nemzeti elkötelezettségű fiatalokról, most megmutathatjuk, hogy valójában nagyon is szeretetre méltó társaság vagyunk. Vagy éppen vissza is szólhatunk - ki-ki vérmérséklete szerint.
Kuruc.info

Kapcsolódó