2018. január 23., kedd, Zelma, Rajmund, Emese napja van.
Vakbarát/mobil
Látogatottság
RSS
Fórum
CSS váltás
Friss hírek
22:06 A pápa bocsánatot kért egy pedofíliával kapcsolatos ügyben tett kijelentései miatt21:43 Izraelben megerőszakolt és halálra szurkált egy nőt, majd földarabolt testrészeit a kutyájával etette meg az etiópiai zsidó21:20 Amikor fejedelmünket patkányra cserélik - Göncz Árpád városközpont lesz az Árpád híd állomásból a 3-as metrón21:10 Napi 25 millióért kutatja a migrációt a fideszes Századvég21:00 Visszalépett az LMP-s jelölt a baloldal nyerhetőnek vélt veszprémi körzetében20:45 Dohányboltban önkielégített az "oltalmazott"20:42 Szlovénia is elismeri a palesztin államot20:23 Elismerte a Belügyminisztérium, hogy bűnözőket is oltalmaztak20:03 "A mai világban még mindig vannak olyan emberek, akik odafigyelnek másokra, és megpróbálnak önzetlenül segíteni"19:55 Elcserélték Londonban a Kolozsvárra és Krajovára repülő utasok csomagjait19:31 Száznál több beteget gyilkolhatott meg egy német ápoló18:54 Hűtőkocsis migránskísérő: "azért veszekednek és verekednek, mert különböző fajokhoz tartoznak"18:15 Ausztria megtámadja a paksi bővítést18:05 Dulakodás szakította félbe Trump alelnökének beszédét az izraeli parlamentben17:32 Azt sem verték nagydobra, hogy Budapesten folytatják a kopogtatást illedelmesék: titkos albérletek várják őket a fővárosban
24 óra legolvasottabbjai

Sport :: :: Hozzászólások

Vízilabda, műugrás, nyíltvízi és szinkronúszás - a vizes vb vasárnapi programja

Vasárnap folytatódik a vizes világbajnokság Budapesten és Balatonfüreden. Vízilabda, műugrás, nyíltvízi és szinkronúszás is lesz a programban.
10:00 – 12:00 Műugrás – női 10m szinkron toronyugrás selejtező
10:00 – 13:15 Nyíltvízi úszás – női 10 km döntő (MAGYAR VONATKOZÁS: Olasz Anna, Sömenek Onon Kata)
11:00 – 12:30 Szinkronúszás – technikai gyakorlat duett döntő (MAGYAR VONATKOZÁS: Kiss Szofi?, Schwartz Anett?, tartalék: Dávid Janka?)
15:30 – 17:00 Műugrás – férfi 1m döntő (MAGYAR VONATKOZÁS: Ligárt Ábel?, Bóta Botond?)
18:30 – 20:00 Műugrás – női 10 m szinkron toronyugrás döntő
19:00 – 21:30 Szinkronúszás – technikai gyakorlat csapat selejtező (MAGYAR VONATKOZÁS: Dávid Janka Krisztina, Hungler Szabina Mercédesz, Kassai Kamilla, Kertai Lili, Kézdi Fanni, Kiss Szofi, Lukovszky Sarolta, Péntek Lili Hajnal, Rényi Luca, Riemer Alexandra Barbara, Schwarcz Anett Dóra, Thuróczy Karolina Mylan)
20:10 Vízilabda - női, csapat, csoportmérkőzés (MAGYAR VONATKOZÁS – Japán-Magyarország: Gangl Edina, Czigány Dóra, Antal Dóra, Gurisatti Gréta, Szücs Gabriella, Takács Orsolya, Illés Anna, Keszthelyi Rita, Tóth Ildikó, Bujka Barbara, Csabai Dóra, Szilágyi Dorottya, Kasó Orsolya)
(Híradó)



 Érdekes cikk, megosztom Facebookon!  Érdekes cikk, elküldöm e-mailben! Nyomtatóbarát változat
Friss hírek az elmúlt 24 órából
Kereső
Ajánló
Időkép
Hőtérkép
Legolvasottabb hírek
Humoros kép 
Dossziék
Ajánlott videó 

Készült a Kuruc.info által, minden jog fenntartva © 2006-2018 | Impresszum | Hirdetési ajánlat | Privacy Policy | About Us
CSS váltás feketére CSS váltás fehérre
Hírfolyam Lapszemle ipv6 ready