2017. november 17., péntek, Gergő, Ede, Ildikó napja van.
Vakbarát/mobil
Látogatottság
RSS
Fórum
CSS váltás
Friss hírek
18:11 Puigdemont: lépjen az EU, hisz Spanyolország is visszaélt a demokráciával, mint Lengyelország és Magyarország17:42 Puskás Ferenc minden idők legeredményesebb góllövője - az első három helyen magyar futballista17:15 Modern gyárak éjszakájával várják ma az érdeklődőket16:55 Romsics Ignác: Magyarország soha nem érte utol a Nyugatot, és valószínűleg soha nem is fogja16:46 Erdogan Északnyugat-Szíriában tisztogatna16:21 Megjelent a kanyaró Szabadkán15:58 Aláírták a szociális jogok európai pillérét létrehozó nyilatkozatot15:28 Hat csecsen vágta fel az ereit egy moszkvai bíróságon14:51 A Jobbik 2022-től lehetővé tenné az elektronikus szavazást14:42 Szijjártó vízumkönnyítést kér az EU-tól a Zöld-foki Köztársaságnak - ő már vitt ösztöndíjat és Kodály-módszert a meghívó mellé13:53 Ukrajna nem enged Semjén zsarolásának - játszotta ki a magyar kártyát a zsidó kormányfő13:08 Anglikán agybaj: nem szabad keretek közé zárni a kisgyermekeket, öltözhessenek nyugodtan hercegnőnek vagy tűzoltónak is12:32 A magyar modell működik - állította Orbán Viktor Göteborgban11:54 Macron meg fogja védeni a nyitott muszlimokat, még ha Trump és Putyin nem is elég toleráns11:28 Ajvékolhatnak a TASZ-kalapok: felszámoltak egy cigánydzsungelt Franciaországban - persze maradt még elég
24 óra legolvasottabbjai

Sport :: :: Hozzászólások

Vízilabda, műugrás, nyíltvízi és szinkronúszás - a vizes vb vasárnapi programja

Reklám

Vasárnap folytatódik a vizes világbajnokság Budapesten és Balatonfüreden. Vízilabda, műugrás, nyíltvízi és szinkronúszás is lesz a programban.
10:00 – 12:00 Műugrás – női 10m szinkron toronyugrás selejtező
10:00 – 13:15 Nyíltvízi úszás – női 10 km döntő (MAGYAR VONATKOZÁS: Olasz Anna, Sömenek Onon Kata)
11:00 – 12:30 Szinkronúszás – technikai gyakorlat duett döntő (MAGYAR VONATKOZÁS: Kiss Szofi?, Schwartz Anett?, tartalék: Dávid Janka?)
15:30 – 17:00 Műugrás – férfi 1m döntő (MAGYAR VONATKOZÁS: Ligárt Ábel?, Bóta Botond?)
18:30 – 20:00 Műugrás – női 10 m szinkron toronyugrás döntő
19:00 – 21:30 Szinkronúszás – technikai gyakorlat csapat selejtező (MAGYAR VONATKOZÁS: Dávid Janka Krisztina, Hungler Szabina Mercédesz, Kassai Kamilla, Kertai Lili, Kézdi Fanni, Kiss Szofi, Lukovszky Sarolta, Péntek Lili Hajnal, Rényi Luca, Riemer Alexandra Barbara, Schwarcz Anett Dóra, Thuróczy Karolina Mylan)
20:10 Vízilabda - női, csapat, csoportmérkőzés (MAGYAR VONATKOZÁS – Japán-Magyarország: Gangl Edina, Czigány Dóra, Antal Dóra, Gurisatti Gréta, Szücs Gabriella, Takács Orsolya, Illés Anna, Keszthelyi Rita, Tóth Ildikó, Bujka Barbara, Csabai Dóra, Szilágyi Dorottya, Kasó Orsolya)
(Híradó)



 Érdekes cikk, megosztom Facebookon!  Érdekes cikk, elküldöm e-mailben! Nyomtatóbarát változat
Friss hírek az elmúlt 24 órából
Kereső
Ajánló
Időkép
Hőtérkép
Legolvasottabb hírek
Humoros kép 
Dossziék
Ajánlott videó 

Készült a Kuruc.info által, minden jog fenntartva © 2006-2017 | Impresszum | Hirdetési ajánlat | Privacy Policy | About Us
CSS váltás feketére CSS váltás fehérre
Hírfolyam Lapszemle ipv6 ready