RSS
Fórum
CSS váltás
Friss hírek
21:19 Biden bandája meg fogja hurcolni a derék a texasi határőröket21:10 A BMW 801 motor D-2 verziójának és a Focke-Wulf 190-esnek az egyes technikai jellemzői20:55 Hivatalos választási végeredmény: megőrizte alkotmányozó többségét az orosz kormánypárt20:08 Van grafén az oltásban? Okozhat terméketlenséget? Mind meghalunk rákban? - A Vérnyúl-sorozat befejező része19:39 Orosz lap: nincs összefüggés a permi nyomozó öngyilkossága és az egyetemi ámokfutás között19:05 Illegális telepesfalu ellen tüntetett a palesztin, agyonlőtték a zsidó megszállók18:40 Szabadon engedték a volt katalán elnököt, de Szardínián kell maradnia18:35 Öten meghaltak balesetben Abonynál18:11 "A kézlevágás szükséges a biztonság érdekében" - a tálibok már csak azt vizsgálják, nyilvánosan kell-e végrehajtani17:41 Karácsonynak nem fér bele az integetés17:20 ORFK: egy hét alatt több száz intézkedés történt vezetés közbeni mobilozás miatt16:42 A torzó16:05 Schiffer: Jakab nem a nép, hanem a csőcselék hangja15:15 Műlábat rabolt az okos néger, majd a fejére kötözve sétáltatta14:48 Az amerikai kontinens legrégebbi ismert emberi lábnyomait fedezhették fel Új-Mexikóban
24 óra legolvasottabbjai

Sport :: :: Hozzászólások

Kettős vereséggel esett ki a Puskás Akadémia

Az idegenbeli 0-3 után hazai pályán 2-0-ra kikapott a Puskás Akadémia FC a lett FK Rigas FS-től a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének a második fordulójában, így 0-5-ös gólkülönbséggel kiesett.
Konferencia Liga, selejtező, 2. forduló, visszavágó: Puskás Akadémia FC -FK Rigas FS (lett) 0-2 (0-0) ------------------------------------------------ Felcsút, 980 néző v.: Altmann (osztrák)
gólszerzők: Lemajic (52.), Deocleciano (69.)
sárga lap: Nagy Zs. (30.), van Nieff (71.), illetve Savalnieks (16.), Simkovic (34.), Strumia (91.)
Továbbjutott: a Rigas kettős győzelemmel, 5-0-ás összesítéssel.

Puskás Akadémia:
---------------
Tóth B. - Corbu, Joao Nunes, Spandler, Stronati, Deutsch L. (Kozák a szünetben) -van Nieff, Baluta (Géresi 61.) - Slagveer (Kiss T. 61.), Plsek (Favorov 71.), Nagy Zs.
FK Rigas FS:
-----------
Cerniauskas - Savalnieks (Pikk 76.), Jagodinskis (Stuglis 76.), Lipuscek, Sorokins - Simkovic, Strumia, Saric - Friesenbichler (Kouadio 61.), Lemajic (Regza 84.), Deocleciano (Villela 84.)

Támadólag lépett fel a háromgólos hátrányban lévő Puskás Akadémia, de az ellenfél kapuja előtt rendre rossz döntéseket hoztak a felcsútiak. A lettek elsősorban a védekezéssel voltak elfoglalva, ám amikor megszerezték a labdát, gyors ellentámadások végén igyekeztek tovább növelni az előnyüket.
A második félidő elején még nagyobb fokozatra kapcsolt a felcsúti gárda, percekre beszorította a vendégeket. Gólt azonban a Rigas szerzett, az egy hete két találatot jegyző, szerb Darko Lemajic volt eredményes. Tovább támadott a Puskás Akadémia, a lett együttes pedig újabb gólt ért el, ezzel összesítésben már öttel vezetett. A végén a hazaiak a szépítésért küzdöttek, de ez sem jött össze.
A Rigas a harmadik körben a belga Genttel találkozik, amely 4-2-es összesítéssel kiverte a norvég Valerengát.