2012. február 11., szombat, Bertold napja van.
Vakbarát/mobil
Látogatottság
RSS
Magyar boltok
CSS váltás
Friss hírek
24 óra legolvasottabbjai

Anyaország, Programajánló :: 2009-07-03. 06:31

A koncepciós eljárások és Budaházy letartóztatása ellen tüntet a "feloszthatatlan Magyar Gárda" és a HVIM

Adjon az Isten!
A Magyar Gárda Egyesület ellen a másodfokú ítélet által sem cáfoltan politikai nyomásra született ítélet szervesen illeszkedik abba a megfélemlítés-sorozatba, melynek része Budaházy György és számos hazafi jogtalan és indokolatlan letartóztatása is.
A Magyar Gárda radikális hazafias szerveződésként elutasítja és leghatározottabban tiltakozik ezek ellen az ötvenes éveket idéző eljárások ellen.
A július 4-i demonstráció szervezői, Budaházy György baráti köre valamint a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom a Magyar Gárda felhívásának helyt adva úgy döntött, hogy a demonstráció egyben szimpátiatüntetés is lesz a Magyar Gárda Egyesület mellett, tiltakozva annak koncepciós, politikai nyomásra történt betiltása ellen is. 
Kérjük a gárdistákat, pártolókat, valamint Magyar Gárda-szimpatizánsokat, hogy az Egyesület és a többi jogtalanul zaklatott hazafi melletti szimpátiájuk megnyilvánulásaként jöjjenek el 2009. július 4-én megrendezésre kerülő tiltakozó demonstrációra a budapesti Szabadság térre, hogy együtt tiltakozzunk az ötvenes évek újjáéledése ellen.
A feloszlathatatlan Magyar Gárda ott lesz! 
Szebb jövőt! 
Magyar Gárda
Országos sajtóiroda
 

Érdekes cikk, megosztom Iwiwen!  Érdekes cikk, megosztom Facebookon!  Érdekes cikk, elküldöm e-mailben! Nyomtatóbarát változat
Friss hírek az elmúlt 24 órából
Kereső
Ajánló

Támogassa a Kuruc.infót! Részletek
Legolvasottabb hírek
Linkek
További linkek
Humoros kép 
Szavazás
Dossziék
További dossziék
Ajánlott videó 

Készült a Kuruc.info által, minden jog fenntartva © 2006-2012 | Impresszum | Hirdetési ajánlat | Ingyenes linkcsere | Privacy Policy | About Us
CSS váltás feketére CSS váltás fehérre
Hírfolyam Lapszemle Hirlapom ipv6 ready