Focizott egymással az algériai és az egyiptomi válogatott. Ez még önmagában nem érdekes hír egy európai számára, különösen, ha nem sportrajongó, vagy nem érez valamiféle perverz vonzódást Allah labdakergetői iránt. Ám mégis, a franciák itták meg a levét annak, hogy Egyiptom megverte Algériát.
A hazai média polkorrekt szóhasználatában csak „algériai bevándorló fiataloknak” nevezett untermenschek több üzlet kirakatát betörték, felgyújtottak pár tucat autót és néhány, Marseille kikötőjében veszteglő hajót… A kérdés: ezt a fejkendős, barbár csürhét miért engedik be országukba a franciák? Egy másik kérdés: Hitler leírta azt a Mein Kampfban, ha Franciaország feladja a gyarmatait és megnyitja a fekák és/vagy muszlimok előtt hazájának kapuit, akkor Európa is végveszélybe kerülhet. Akkor kinek van itt most igaza? A „náci szélsőségeknek” vagy a beteges agyú, multikulti rajongó zsidóbérenc politikai vezetőknek?
A nem árja külsejű Allah-rajongók először kirakatokat törtek be, kukákat gyújtottak fel. Aztán a kikötőben lehorgonyzott hajókat vették célba: két jachtot elsüllyesztettek és tízet megrongáltak. A rendőrség 500 kommandóst vezényelt ki, ennek ellenére csak húsz embert tartóztattak le. Eddigi hírek szerint nem lőtték ki senkinek a szemét például. Nem beszélve arról, hogy ilyenkor ildomos lenne minimum lábra lőni, éles lőszerrel persze.
Takarodjon vissza ez a csürhe a muszlim országok bármelyikébe és ott romboljon – mondanánk, ha nem tudnánk, hogy ezen óhajunk nem polkorrekt, így a „demokratikus” EU ezt szabálysértésnek tekinti, rosszabb esetben még börtön is járhat egy hasonlóan megfogalmazott sommás, ám igazságos véleményért.
Így hát mi, fehérek, európaiak várunk. A mi időnk is eljön egyszer, s talán azt is megérjük, hogy Algériában mecseteket fogunk felgyújtani bosszúból, amiért a nemzetiszocialista Németország válogatottja, egy kemény mérkőzésen, legyőzte a hungarista irányítás alatt álló Magyarországot.
Állítsuk meg végre Európa iszlamizálódását!
(Hír tv polkorrekt szövege átírva Geyer által)
Képgaléria:










(Képek: MNO, Marseilles News)