2010. szeptember 3., péntek, Hilda, Csobán napja van.
Vakbarát/PDA
Kezdőlapnak
RSS
Látogatottság
CSS váltás
Friss hírek
24 óra legolvasottabbjai

Külföld, Zsidóbűnözés :: 2010-02-08. 09:11

Volt maláj miniszterelnök: "a zsidókkal mindig gond volt"

Malajzia volt miniszterelnöke az amerikai zsidó lobbit vádolta azzal, hogy akadályozza Obama elnököt az Afganisztáni háború befejezésében.
A helyi maláj média jelentése szerint Dr. Mahathir Mohamad - Malajzia vezetője 1981 és 2003 között - elmondta egy Al-Kudsz-ot (Jeruzsálemet) támogató konferencián, hogy az AIPAC (American Israel Public Affairs Committee - amerikai zsidó lobbiszervezet - a szerk.) akadályozta Obama két kulcsfontosságú választási ígéretének megvalósulását: az Afganisztáni háború befejezését és a guantánamói fogolytábor bezárását.
„Az Egyesült Államokban léteznek olyan erők, amelyek gátolják az elnököt néhány ügy végrehajtásában” - idézte Mahathir szavait a Malaysian Star. Ezen erők közül egyik a zsidó lobbi, az AIPAC.
A nagyon is helyénvaló, ám a zsidók által antiszemitának nevezett nézeteiről ismert Mahathir továbbá elmondta, hogy a zsidókkal „mindig gond volt az európai államokban. Gettókba kellett őket zárni és időnként lemészárolni. Ennek ellenére maradtak, gyarapodtak és egész kormányokat zsaroltak, váltságdíjért. Még a náci Németország mészárlásai után is megmaradtak, hogy továbbiakban is forrásai legyenek a világ még nagyobb problémáinak” - mondta a derék maláj politikus, s mi arra gondolunk, vajon melyik volt miniszterelnökünk merne hasonló kijelentést tenni?
Mahathir még elmondta hogy erős bizonyítékok vannak arról, hogy a szeptember 11-i egyesült államokbeli terrortámadások megrendezettek voltak, mentségként az Iszlám elleni háborúhoz.
„Ha ők „Istent megtestesíthetik”, bármit megtehetnek”- idézte a Malaysian Star.
Válaszul Ausztrália központi szövetségi törvényhozója Michael Danby - aki zsidó származású - elmondta, hogy Dr. Mahathir megjegyzése, miszerint a zsidókat időnként le kell mészárolni, iszonyatos és el kell ítélni. Remélhetőleg néhány hónapon belül, a demokratikus választásokon, egy modern maláj vezetőt fogunk látni Anwar Ibrahim személyében, aki egy rasszista-mentes koalíciót fog vezetni a választási győzelemhez. Azaz: a zsidó tőkének megfelelő kormányzat alakul. 
(SZKR nyomán) 

Érdekes cikk, megosztom Iwiwen! Érdekes cikk, megosztom Facebookon! Érdekes cikk, elküldöm e-mailben! Nyomtatóbarát változat
Friss hírek az elmúlt 24 órából
Kereső
Legolvasottabb hírek
Linkek
honlapok média szervezetek
Humoros kép 
Szavazás
Dossziék
További dossziék
Ajánlott videó 

Készült a Kuruc.info által, minden jog fenntartva © 2006-2010 | Impresszum | Hirdetési ajánlat | Ingyenes linkcsere | Privacy Policy | About Us
CSS váltás feketére CSS váltás fehérre
Hírfolyam Althír Lapszemle Hirlapom