Tomi Lapid |
Nyilván kapott, ugyanis, mint tudjuk, minden zsidó, aki nem halt meg a háborúban, az holokauszt-túlélő, ezért jár neki a kárpótlás. (Aki pedig meghalt, annak meg valamelyik leszármazottja jogosult a kárpótlásra.) Ilan Mor, Izrael budapesti nagykövete a könyvbemutatón a következőképpen utalt Tomi Lapid szörnyűséges ifjúkorára: „Tomi Lapid 17 éves korában, túlélve a holokausztot úgy döntött, hogy Izraelbe megy. A budapesti gettóból indulva Izraelben miniszter lett.”
Az angol nyelvű Wikipédia szerint Tomi Lapid 1931-ben látta meg a napvilágot Újvidéken. (Ezzel szemben a Szombat című zsidó folyóirat azt írja róla, hogy „Lampel Tamás néven született a szerbiai Benovitzban”) Ami nem kevesebbet jelent, mint hogy a deportálások idején 13 esztendős volt. Ha eljutott volna az auschwitzi „rámpáig”, Mengele barátunk alighanem legott a gázkamrába küldte volna, mivel túl fiatal volt még a munkára. (Habár nagyon sok, nála is fiatalabb zsidó gyerek „menekült meg”, ami az érvényben lévő holokauszt-mítosz alapján teljességgel megmagyarázhatatlan.) Igen ám, csakhogy Lapid soha nem jutott el Auschwitzba, mivel – ha hihetünk a Wikipédiának -, akkor a „nácik családjával együtt elfogták, és a budapesti gettóba deportálták”. Apját azonban különválasztották tőlük, és „egy koncentrációs táborba deportálták, ahol meggyilkolták”. A Népszabadság című lapban a halála alkalmából közölt életrajzban a következőt olvassuk: „Lapid Újvidéken született Lampel Tamás néven, és gyermekként édesanyjával bujkálva Budapesten élte túl a vészkorszakot, miután édesapját elszakították családjától.” A Szombat még tovább színezi a történetet: „A háború alatt Tomi Lapid apját koncentrációs táborba vitték, ahol – a tábor felszabadulása előtt két héttel – meghalt. Lapid édesanyjával Budapestre került, ahol csak a szerencsének köszönhette, hogy nem lőtték a Dunába.”
Amennyiben Lapid tényleg a budapesti gettóban élte túl - pechünkre - a háborút, akkor aligha „bujkált” (mint ahogy a Néphazugság állítja), és az sem lehet igaz, hogy a „szerencsének köszönhette, hogy nem lőtték a Dunába” (a Szombat ordas hazugsága), ugyanis a gettó lakói – a hivatalos holokauszt-kutatók szerint is – biztonságban voltak, és csupán 10%-uk vesztette életét. A Mazsihisz weboldalán olvasható tájékoztató szerint ugyanis: „A pesti gettót (időhiány miatt) nem tudták deportálni, ott mintegy 70.000 ember zsúfolódott össze, közülük hétezren az éhezés és a járványok következtében elpusztultak.”
További érdekes kérdés még, hogy mi történt a Tomi fiú apjával. Az ő sorsa világosan példázza a hivatalos holosztori egyik alapvető ellentmondását: hiszen nem véletlenül éppen őt, a család férfitagját deportálták egy németországi koncentrációs táborba, nyilvánvalóan azzal a szándékkal, hogy dolgoztassák. (A holokauszt-mítosz egyik alapvető tétele ugyanis, hogy a magyarországi zsidók legnagyobb részét már eleve a megsemmisítésük céljából hurcolták el.) A Wikipédia szerint Lapid apját „egy koncentrációs táborban” (ami nyilvánvalóan nem lehet Auschwitz, mert akkor azt a bűntudatunk fokozása érdekében az orrunk alá dörgölnék) „meggyilkolták”. A Népszabadság csak annyit árul el, hogy „édesapját elszakították a családjától”, ezzel szemben viszont a Szombat elnevezésű gyűlöletfórum óvatlanul leírja: „A háború alatt, Tomi Lapid apját koncentrációs táborba vitték, ahol – a tábor felszabadulása előtt két héttel – meghalt.” De az Isten áldja meg az összes holokauszt-történészt és jó pénzért a holokauszt-vallás népszerűsítésére vállalkozó propagandistát: egyáltalán nem mindegy, hogy valakit „megölnek”, vagy „meghal”! Ha ugyanis tényleg két héttel a „tábor felszabadítása előtt” halt meg a Lapid apuka, akkor a tífuszjárvány áldozata lehetett, de nem mondható, hogy megölték!
Miért hallgatnak a filoszemita megemlékezők arról, hogy melyik lágerbe hurcolták Lapid apját? Azért, mert akkor kevésbé lenne hihető az állítás, mely szerint a gaz nácik „meggyilkolták”. Egy másik, hiteles (vagyis nem cionista) forrás ugyanis elárulja: Lapid édesapját Mauthausenbe vitték, ahol még a hivatalos mítoszgyártók szerint sem voltak gázkamrák, és szívrohamban hunyt el.
Miért hazudik akkor a Wikipédia? Vagy a Szombat hazudik? Miért ködösít a Népszabadság? Miért nem képesek a holokausztozók a különböző fórumokon világgá kürtölt ostobaságaikat összecsiszolni? Vagy már saját maguk is belegabalyodtak elmeszüleményeik sokaságába, és nem tudnak eligazodni a nagyotmondások, túlzások, féligazságok és hazugságok maguk szőtte hálójában?
Perge Ottó - Kuruc.info