2008. november 21., péntek, Olivér napja van.  

Kuruc.info kezdőlapnak    Kedvencekbe!    RSS


In English
Főoldal
Antimagyarizmus
Anyaország
Cigánybűnözés
Elcsatolt részek
Elhallgatott hírek
Emigráció
Extra
Felkelés
Humor
In English
Jó és szép
Külföld
Lapszemle
Mozi
Olvasói levelek
Publicisztika
Rendőrbűnözés
Tanulmányok
Videók
Zsidóbűnözés

Linkek

Honlapok
Média
Szervezetek

Legújabb linkek

Energiaitalok
Szittya klub
Szilveszteri mulatság székelyekkel a Hargitán
Megújuló energia
Önvédelem - hasznos tanácsok
Turul Márkabolt
Internetes hírküldő
Hangos verstár
Egy református lelkipásztor blogja
Véderő Honvédai
Szállás- és étteremkeresõ portál
Egy pesti srác blogja
Kossuth tér online
Chat korlátlanul - www.jocset.com
Közösségi hálózat

Linkek találomra

Nemzeti Jogvédő Alapítvány
Balfácánok
Honlapok toplistája
Skorpió-Phoenix oldala
Könyvajánló
Debreceni tüntetők lapja
Nemenyi.net
Nemzeti Őrsereg - Somogy megye
Nemzeti hírek
Ha az amerikaiak tudnák - medöbbentő adatok az izraeli népirtásról
Csíksomlyó - a magyarok szentföldje
Web Cukrászda - több, mint 1800 recept
Túrakör
Torrent
Árpádsávos.hu
Dunaszerdahely: részben felhős, 4°C (-1°C, 7°C) | holnap: havazás, (-3°C, -1°C)

Galgagyörk: megint mocskosul hazudnak a cigó fejesek + videó + 3 olvasó + Pölöskei élettársa
2008-06-22. 11:31

Reggel a Mokka ITT található riportjában a pest megyei cigóönkormányzat vezetőjével, Raffael Gyulával készült alákérdezős interjú. Jakupcsek nem nagyon mert visszakérdezni, csak egy-két óvatos próbálkozása volt – szemben a tegnapi, ITT található adással, amelyben megszólalt Dósa István, a Magyar Gárda főkapitánya, valamint Pölöskei László, az (egyik) elüldözött magyar. Ott bezzeg szétszívatta őket a luvnya kérdésekkel.

Ahogy az várható volt, Raffael hazudott, mint a vízfolyás. Jakupcsek kérdésére, hogy mégis mi volt az oka ennek az összetűzésnek, Raffael kapásból azt mondta, hogy a Magyar Gárda, természetesen csuklyástul. És hazudott tovább, szemrebbenés nélkül... Pl. a fűnyíróval megsebesített kutyáról, hogy agresszív, és meg akarta támadni a szorgalmasan (haha) füvet nyíró kisebbségi férfit. Mert hogy tudjuk, milyen hamis állat a kaukázusi juhászkutya.

Kedves Olvasóink! Láttak már kaukázusi juhászkutyát? Nem? Tessék (forrás ITT, az angol Wikin; van ott pár egyéb kép is):



Na és hogy néz ki Pölöskeiék megsebesített kutyája? Így:



Aki bármilyen hasonlóságot vél felfedezni a két kutya között, hááááát.....  Pölöskeiék ebe a kép alapján feltehetően a közismerten “veszélyes”, “támadókedvű”, “vérszomjas” keverék, talán tacskó keverék. Aki egy szeretni való, kedves tacskó orrát szétkaszabolja, az egyszerűen nem ember, hanem egy érzelem nélküli vadállat.

És ő állítja, hogy mindenről pontosan tud, hitelesen tájékoztatták. Egyszerűen: szégyenteljesen hazudik, ahogy például Száva Vince , a fő-fő cigányfajvédő tette az elgázolt, megnyomorított pátkai magyar lány esetében. A cigányvezetők (és az őket támogató, fajvédő sajtó, MaNcs-ostul, MTI-stül, “Magyar” TV Roma magazinostul - klikk a linkekre a sztorikért!) általános jellemzője, hogy agyba-főbe hazudnak.

Természetesen szóba került az állítólagos, a fajvédő sajtó által agyba-főbe nyomatott “szerelmi szál” kérdése is. (Reméljük, ahogy a Mélymagyarban a feleség ígérte, valóban leperlik ezekről a mocskokról a gatyájukat is!) Elképzelhetőnek tartja azt a Kedves Olvasó, hogy egy viszonylag jól szituált, nem lumpen nő összefekszik egy már valószínűleg a teljes (női) rokonságon, az összes családtagon már “átment” lumpencigánnyal, akinek ki tudja, milyen betegségei vannak és hogy egyáltalán mikor fürdött utoljára?

Az is “kiderült” (ezt is Raffael hazudta), a nyári konyha nem is tartozik a telekhez. Hogy ebből mi az igaz? Semmi. Az egy helyrajzi számon van Pölöskeiék lakásával, a telek közös és akié az alap, azé a felépítmény. A nyári-konyhát sem zsebszerződéssel, sem más szerződéssel külön eladni a cigányoknak nem lehetett. Az ingatlan nincs megosztva, így tehát valóban el kellett volna onnan távolítani a cigókat. Jakupcsek a tegnapi műsorban ezzel kapcsolatban mellesleg hatalmas állatságot kérdezett: “önöknek szükségük volt a nyárikonyhára?” Hogy lehet valaki ennyire ostoba? Ha nem használja a spájzot, akkor ezek szerint beköltözhetek? Ilyen egyszerűen nincs! Ja, van. A TV2-ben.

Azügyben meg, hogy ki terrorizál kicsodát, még egyszer megkérdezzük: magyarnak kellett menekülnie (a jogos tulajdonából), vagy cigánynak?! Kié a telek és a ház? Kinek szakították be a dobhártyáját? Kinek az autóját törték össze? Kinek a kerítését rombolták le? Akkor ki is terrorizál kit?!

Miben hibáztak a Pölöskeiék? Hogy élnek? Hogy nem a Rózsadombon vettek villát? Hogy nem vállalták a tiltott fegyverviselés kockázatát? Esetleg abban, hogy Pölöskei nem látott a jövőbe, és nem tudta, hogy az utca elputriscigányosodik majd? Abban, hogy nem volt előítéletes rasszista, amikor megvette a házat, mert hitt a cigányok azon ígéretének, hogy három hónapon belül elhúznak a halál f*szára??!

Végül hezitáló olvasóink számára, akik nem tudják, miért kellene inkább hinni a fehér, mint a cigány oldalnak (még ha nem is vesszük tekintetbe a cigányok legendás, még a Romapage által is elismert hazudozását): ha az egyik fél azt állítja, hogy elszeretés történt, a másik fél azt állítja, hogy nem történt elszeretés, akkor először annak hiszünk, aki az ingatlan tulajdonosa, dolgozik, rendesen adózik és ezáltal eltartja a munkakerülő elemeket, törvénytisztelő állampolgár, és nem annak, aki más tulajdonában lévő ingatlanon jogtalanul tartózkodik, nem dolgozik, lopja a vizet és a villanyt. Vagy nem?

A vége a legjobb szerintem: "Hát a Pölöskei urat ők etették... A cigányok etették..." A végén kiderül, még a rezsit is ők fizették Pölöskei helyett. Hátborzongatóan hasonlít arra a dumára, amit a fajvédők le szoktak vágni: “igen, néhány roma bűnözik, de közel sem jön ez az adócsaló magyarok által sikkasztott pénzhez” (mintha nem lennének tisztában az ITT olvasható  tényekkel) meg hogy “legyetek hálásak a romáknak, mert az EU sok pííízt ad nektek a romáitok miatt” (aha, pár száz tíz/ egy-két százmillió eurót max. Hol van ez a cigányokra, a bűnözésük felszámolására stb. elbaszott 2000-3000 milliárd Ft-hoz képest, és akkor még nem is számoltuk bele az általuk tönkretett milliók életét, egzisztenciáját, egészségét?!) Az egész riportot le lehetne adni egy vicclapban. Még vagy tíz-tizenöt percet kellett volna adni a Ráfáelnek, és eljut arra a következtetésre, hogy - Jakupcsekkel együtt - minden egyes magyar ember szélsőséges, és ki kell őket irtani, mert diszkriminatív dolog a létezésük.

Kuruc.info - Arppi S.

Olvasó:  "A cikkben megjelenő kutya - természetesen - nem kaukázusi, de nem is tacskó, hanem egy staffordshire (bull) terrier, vagy valami ilyen keverék."

Kuruc.info: Köszönjük! Valószínűleg egy (erős) keverék lesz, mert elég kicsi a hasonlóság (lásd a Wiki oldalt ITT).

Apropó, ha már a korcs szónál tartunk! A legjobb kimaradt! Ugye, emlékszünk még a Mélymagyar-beli korcsozásra? Azaz arra, hogy Pölöskei feleségének félvér (félig magyar, félig cigó) barátnőjét lekorcsozzák a cigányok? Mi sem bizonyítja jobban azt, hogy a mokkák rasszisták. Ezután mondja valaki, hogy a lumpen cigányok nem rasszista indítékból szanálják a magyarságot!

Megint frissítve: A Vastagbőr blogra pont most rakták ki mind a négy, általunk is linkelt videó YouTube / Google Video linkjét – aki azt preferálná az MTV, a TV2 stb. oldalai helyett, nézze meg onnan. Az érkező kommenteket is valszeg érdemes lesz figyelni – bár tuti sok fajvédő is lesz köztük (jelenleg csak hirokin az).

2. Olvasó: "Kedves Kurucok!  

A megsebesített kutya nem "tacskó", hanem
Amerikai Pit Bull Terrier. És a fajta jellegzetessége, hogy képes akár az élete árán is megvéddeni a gazdáját a támadótól.

Amúgy undorító dolognak tartom, hogy valaki ilyet csináljon egy érző lénnyel. Szerencsétlen jószág csak a kötelességet teljesítette, védte a területét, és a gazdáját.

Remélem kreolbőrű barátainknak sokszor lesz olyan élménye hogy a kerítés mögött egy jólfejlett Staffi, Pit, vagy Dobi várja őket.

(Ennek ellenére csak azoknak javaslok ilyen kutyát, akik megfelelő tapasztalattal, elegendő idővel, és iskoláztatási lehetőséggel rendelkeznek, ugyanis ezek a kutyák, mint a fegyverek, visszafelé is elsülhetnek és akkor megint csúnya dolgokat fog hazudni a média...)"


Kuruc.info: Köszönjük a plusz infót – most már valóban célban vagyunk! Le is térdeplünk a sarokba egy zacskó Mirelit-kukoricára, hogy – főleg a felülnézeti, a kutya valódi méretét helyesen vissza nem adó kép miatt – tacsinak néztük az állatot.

Ja igen, még valami. Volt pofájuk cigóéknak azt hazudni, hogy a kutya orrába “véletlenül” kapott bele a láncfűrész. Hát persze. Ahogy az emberek “véletlenül” lőnek le másokat.

3. olvasó: Üdvözletem Kurucok!

Talán már lerágott csont a galgagyörki esetről beszélni (szerintem nem), de a magát ép elméjűnek valló ember nem dolgozhatja fel egykönnyen az ott történteket (+ a média trágyaszagú hazugságait). Ami végleg betette nálam a kaput most (persze az eseten kívül), az Raffael Gyula TV2-ős "vendégszereplése" volt, a zsidó-kurva Jakupcsek vezette Mokkában. Mokka a Mokkában mondhatnák, ha rasszisták lennénk, dehát nem vagyunk... Azt hiszem, aki nem burokban élte le az életét, az tisztán láthatja Raffael barátunk, úgy hazudik mint a vízfolyás, de inkább helyesbítek: úgy hazudik mint a megakadt lemez, csak hebeg-habog mint egy idióta elmeroggyant (persze ezt amúgy sem zárnám ki), ezzel még egyértelműbbé téve hazugságait. Hogy tisztán lássuk elméjének teljesen értelmezhetetlen mélységeit, leírtam szó szerint a műsorban elhangzottak egy részét. Észrevehetően akkor jönnek elő az összefüggéstelen hebegések, amikor rákezd a hazugságra. Kedvenc részem a "Mi volt a konfliktus oka?" rész. Szerintem érdemes így elolvasni is, még tisztábban kirajzolódik Gyuszi személyisége.

Tisztelettel JB!

-Mennyit tud az előzményekről?

-Az előzményekben teljes információm vannak, mivel az első célunk az volt, hogy, tehát felderítsük és tudomást szerezzünk arról hogy mi történt.

- Mi történt akkor valójában, igaz az akkor amit Pölöskei úr elmondott?

- Az égvilágon nem igaz, semmi nem igaz abból amit elmondott.

...

- Mi volt a konfliktus oka?

-A konfliktus oka az volt, hogy ez a Pölöskei úr hát, kb. ez, tehát 4 éve költözött erre a településre. És az információk azok már tévesek, hogy ott a nyári konyhát állítanak úgy be, mintha ugyanazon a... ahhoz az épületrészhez tartozott volna. És, hogy ebből adódtak a konfliktusok. Hát nem ebből adódtak a konfliktusok, hanem azt kell tudni hogy ezt... ez a két ház ami nyárikonyhának van titulálva, ez kb a tábor, tehát az egy udvaron van, kb 10 m távolságra és ezek le vannak kerítve egymástól. Tehát 6 éve ezek el vannak kerítve és nem az ő tulajdonát képezték.

-Ettől még tudnának egymás mellett élni.

-Így van nem is, az égvilágon nem is volt semmi probléma, baráti viszonyban voltak. Csak az, hogy a Pölöskei úrnak annyira megromlott az anyagi helyzete, munkanélküli... (Kuruc.info: vérázító hazugság ez is: egyáltalán nem munkanélküli, sőt, rendes, bejelentett munkahelye van, azaz adót fizet, fizeti a cigók segílykéjét; az inkriminált napon is munkából ment haza) nem tudott elhelyezkedni sehova dolgozni és kitalálta ezt a variációt, hogy oda meg, meg akar szabadulni. És más lehetősége nem volt, hogy értékesítse ezt a házat, minthogy a, kérte hogy a gárdának a segítségét, aki állítólag, és ő híresztelte ezt, hogy ő 2 hete belépett a gárdába és felavatták.

- Egy pillanat azért itt elhangzott néhány dolog, ő ugye azt mondta, hogy a romák a kutyájuk fejét szétverték, Pölöskei urat, beszakadt a dobhártyája hisz mondja a bejátszásba'... biztos volt valami...

-[itt erőteljes motyogásba kezd, nem is lehet írásba önteni] nézzük mi volt evveel kapcsolatba', ugye mer ezek az információk hozzánk is lejöttek és ennek utána jártunk és aaa... tehát a kerítes ezt a 2 ingatlant tehát 2 házat elválasssza és ott vágták a füvet a gépi motoros fűkaszával (Kuruc.info: Kedves Olvasónk! Látott már olyan cigányputrit, amelyet nem kilométeres gaz vett körbe? Látott már olyan putriscigányt, aki a portáját csinosította? Mi még nem. Azaz: ez is hazugság, a Doom-on és hasonlókon szocializálódott cigók fegyverként használták a láncfűrészt.) és ekkor ez egy kaukázusi kutya, tehát a kaukázusi kutyákról azt tudjuk, hogy a hát nagytestűek, és eléggé vérengzőek, tehát hamisak, mérgesek. És állandóan-állandóan rákapott a fűkaszának a... tehát a damiljára.

-Tehát ez egy véletlen baleset lehetett? Az egyik oldal állítása szerint persze.

-Ez egy vét, teljesen véletlen, sőőt szóltak is a Pölöskeinek, hogy kösse el onnan a kutyáját, mer a kutyája agresszív és ráharap, nehogy történjen valami. Őneki nemkötötte, nemkötötte el és nem is sérült meg annyira az a kutya, hát jó megsérült egy kicsikét, de nem nagyon.

-Önnek mikor szóltak, hogy menjen oda, mikor derült ki hogy ott nagyobb baj lesz, vagy miért gondolták...

-Minket vasárnap délutántól, vasárnap dél körül hívtak fel, az ottani cigány elnök és a szomszédos település cigány elnöke, akikkel kapcsolatba' vagyunk és... hát elmondták azt , hogy mi történt ott az éjjel. És az igaz... és akkor én szóltam országos, tehát jeleztem egyből az országos cigány önkormányzat elnök helyettesének, akivel folyamatos kapcsolatban vagyunk.

-De ön azért ment oda, mert megtudta, hogy megy a magyar gárda vagy pedig azért, mert konfliktus volt?

-Az, azt tudtuk hogy konfliktus volt, tehát elmondták azt is, hogy megy a megy a gárda, mer mondák hogy éjjel 80-an be, megtámadták a romákat, fele része nem tudott semmiről, mer é, ezt úgy kell elképzelni, hogy ez 1 km-es hosszú utca. (Kuruc.info: már csak 80? OK, tegyük fel, annyi. Annak az odaszállítására legalább 15-20 autó kell. Nehogy már egy ilyen konvojt ne szúrjon ki senki... Arról nem is beszélve, hogy a Gárdában valószínűsíthetően hemzsegnek a beépített NBH-sok, vagy, ha mégsem, akkor a gárdisták telefonjait lehallgatják. Kizárt dolog, hogy egy olyan, 80 embert megmozgató Gárda-akciót le lehetne bonyolítani, amiről az NBH ne tudna jó előre. Nesze, fajvédők, cáfolhattok.)

A kutya fajtája ügyében végül idézzük Pölöskei László élettársának levelét:

"Üdv!

Szép Anna vagyok (a barátaimnak csak Anita!), Pölöskei László élettársa.

Nagyon örülök, hogy fölraktátok Amira képét, de -bocsika- Ő egy FAJTISZTA (amit arról a reggeli "úriemberről"nem lehet elmondani!)
Staffordshire terrier  (tudom, hogy nehéz elhinni, így, hogy nincs levágva a füle, de tényleg az!)!

Nagyon hálásak vagyunk Nektek is, de -bocsáss meg- legfőképpen a Gárdistáknak! Ha kíváncsi vagy az én szemszögömből való tényekre, csak írj!

Addig is sok sikert!
"

Kuruc.info: Köszönjük a levelet; főleg azt, hogy végre sikerült megnyugtatóan rendezni a kutya fajtájával kapcsolatos kérdéseket. Most aztán pattoghatnak a fajvédők, hogy a gonosz Pölöskeiéknek pitbulljuk volt (mert nem az). Természetesen minden plusz infót várunk.



Friss hírek az elmúlt 24 órából
21:57SZON: Fórumunkon fakadt ki a roma srác
20:04Újabb csodás könyvcáfolat a holokauszt nevű baromságról
19:30Győr: szünetel az Audi, 40 embert rúgnak ki a kórházból
19:27Bíróság elé állítják az ország eladósítóit, nem fizetik ki a törvénytelenül keletkezett adósságot - Ecuadorban
18:39Nem tudja feltörni a rendőrség az ETA-vezető laptopjait védő kódokat
18:21Bemutatkozik a Pax Hungarica Miskolcon
18:17Pécsi gyilok: Igen, mokka uzsorások öltek gránáttal
18:14Sodrófával támadt a busz utasaira, azán a rendőrre
18:11Vasárnap tartják meg a korábban betiltott útlezárást Sátoraljaújhelynél
17:38Olvasó: a hazai tótok bezzeg szlovákul tanulják helységneveinket
17:16Ajánló: Éjjeli menedék
17:09Akár 250 métert is gyalogolhatnak szegény holland gyerekek az iskolából, míg fűhöz jutnak
17:00Zsanett mellett vallottak a mai tárgyaláson, viszont már kétszer állította korábban, hogy megerőszakolták
16:49Ezrek tüntettek a megszállók ellen Bagdadban
16:46A németek be is tiltották a Hezbollah TV-jét meg nem is
16:4020 éve van a "szuperhatalom" Amerikának - jósolják saját hírszerzői
15:55Vona közleménye cigóbűnözés-ügyben
15:52A volt romaügyi államtitkár reméli(!), etnikai indíttatású volt a pécsi gyilkosság + Olvasó + cikk
15:42Zsidó provokáció: Hebron városa drámai események színhelyévé válhat (képekkel)
15:03FankaDeli: egy éven belül visszavehetnénk hazánkat (+ új videó)
14:292 hír 2 öngyilkos amerikai idiótáról - egy fokkal normálisabb lett a világ
13:46Videó: az Ismerős Arcok Fábry műsorában
13:24Slota megindító gesztusa: zárójelben szerepelhetnek a Felvidék eredeti magyar nevei is a tankönyvekben
13:22A kereskedelmi szövetség támogatja a tüntető gazdákat
13:05Meghátrált Németország cionista vezetése Frederick Toben kiadatási ügyében - Holocaust denier Fredrick Toben wins German extradition fight
13:02Egységes sztrájkot hirdetnek a közszolgálati dolgozók
12:01Tüntetés és tejosztás Alsónémediben
11:43Bencze József a "cigányellenes" molotovozásról
11:43Vona: Lassan magyar ombudsmant kell választani
11:37A hajdúhadházi roma deszegregációs sztori folytatódik
11:27Betört a házba, megverte a nőt, elvitte a pénzt a cigány uzsorás
11:20Jó aszútermés Tokajban
11:08Vannak liberális pékek is: az egyik meztelen fiúkat videózott a minap
10:38Vona és Szegedi meglátogatta Tomcat megkéselt aktivistáját - a Bombagyár etikai vizsgálatról hazudozik
10:13Újabb egymilliót fizet az ÁVH egy 2006-os áldozatnak
10:00A cseh kormány fellép a "szélsőségek" ellen - kezdhetné Benessel
09:52"Fogadjon Obama kinyírására, reméljük, győz is!"
09:04Humor: roma referencia
08:52Popper Péter hazudozik a Gárdáról és a cigány-polgárháborúról - Két cikkel frissítve + Olvasó
08:47Lipusz Zsolt: A magyarság élettere a Kárpát-medence marad!
08:40Megjelent a Trianon-naptár! Idén Magyar Betyárok 2009-cel is megrendelhető!
08:32Svéd igen a lisszaboni szerződésre
08:23A Hírszerző publicistája szerint is bújtatják, védik a cigányok a bűnözőiket & önbíráskodnak
08:18BORS: nem fizetett a pécsi sittes maffiózócigány, ezért kellett meghalnia
08:06Félpályás útlezárással az áruházláncok ellen
01:28A Jobbik idén is versenyt hirdet középiskolásoknak
01:00Pusztadobos: Molotov a romáknak - frissítés: Magyar Elemér fajvédő kirúgatással, tönkretétellel fenyegeti az ellenvéleményen levőket
00:36Cigóombudsman Kállai befenyítette az ORFK-t
23:53Házának felgyújtásával fenyegette meg adósát a mokka uzsorás
23:21Többször, újra és újra áthajtott az elgázolt olaszon a részeg cigány
Összes friss hír »»

Heti TOP 10

Beilleszkedő, szolidáris roma cikke a magyarverésről: Köszönet a szlovák kormánynak! + képek és adatlap: az év MTI-tudósítójáról van szó + szakkommentár (32685)
Tomcat: az '56-osok "csőcselék, kurvák kölykei", "Kádár nem volt rosszindulatú ember, Gyurcsány sem akar rosszat" - "Elveimet sosem adtam fel" + VIDEÓ (31685)
Olvasó: zsidónegyed épült Debrecenben + újabb reagálások (22440)
Utcai harcok Csehországban - a normálisabbja a cigányok ellen - király képekkel frissítve (17795)
Két cigánymaffiózót megöltek - Sajttáj-anyagokkal frissítve: fehérellenes összefogással és "vissza"ütéssel fenyegetőznek (16949)
Képekkel frissítve: "Éljen Ficó! Öld a magyart!" - festették a Turul-szoborra (videóval) (16741)
Képek a tótok által megsüketített Krisztiánról - Tóta W. szerint megérdemelte, nekünk is ez járna + angol nyelvű videó (16508)
Akku/kábellopás?! Nem működött a fénysorompó: Gödöllőnél ketten meghaltak + Frissítve: 4 olvasó (16390)
Melegházasságért harcol egy kendermagos izraelita hölgy - támogatjuk! (16259)
Szabadkőműves jelképek Debrecen főterén (16201)

TOP 10

Videó: Sváby atomrészegen röhög az MTV ostrománál (258398)
Tarlós a zsidó bevándorlásért demonstrált (187647)
Forradalom vagy rabszolgaság? Megvan Gyurcsány mobilszáma! (percről percre) (180189)
Kokárdáért kislányt ütött a zsidó (175758)
A felkelőket börtönbe juttató bírák, ügyészek adatai (169769)
Megvan a kislányverő dávidcsillagos neve! (166080)
Budaházy városnézni indult - percről percre + friss képek alul (158021)
Most vagy soha: hídzárat szervez a Kuruc.info a taxisblokád évfordulójára! (147498)
Választási plakátok (140123)
Rendőrterror 2006. október 23-án (138697)
JUSTBOOKIT HIRDETÉS

Készült a Kuruc.info által, minden jog fenntartva © 2006-2008 - Impresszum - Privacy Policy - About Us



Partnereink:

Hirlapom