2026. június 23., kedd, Zoltán napja van.
Vakbarát/mobil
Látogatottság
RSS
Fórum
CSS váltás
Friss hírek
14:58 Libanoni civileket gyilkoltak, temetésre lőttek rá a zsidók, Irán válaszlépéssel fenyeget14:40 Elfogták, és gyanúsítottként hallgatták ki az Erzsébet hídról a buzizászlókat Dunába dobó férfit14:31 Dél-Korea befogadja az Ukrajnában hadifogságba esett észak-koreaiakat14:04 A monetáris tanács csökkentette az alapkamatot13:49 Nógrádban bukkant újabb azbesztszennyezésre a Mi Hazánk politikusa13:20 Fehéroroszországot is belekeverhetik a háborúba13:02 Eltűnt Gáspár Brájen12:44 Döntött a védett üzemanyagár kivezetéséről a parlament12:35 Orbán Anita a premontrei gyalázat kapcsán: "nem kívánunk beleszólni más országok belügyeibe"12:30 Kunhalmi most ébredt rá, hogy őket is csúnyán átverte Magyar Péter12:18 Cellux-szal ragasztotta le egy síró kislány száját egy óvodapedagógus11:44 Három mi hazánkos képviselőtől is megszabadulna új javaslatával a Tisza - vagy akár a teljes frakciótól11:31 Elfogadta a parlament a "gyűlöletkeltő" politikai reklámok tilalmát11:16 Blikkes ízlés: az egyik kanadai gyilkos cigány "szépségéről" áradoznak11:02 Törvényeket módosított a parlament az uniós források hazahozatala érdekében11:00 Átalakul a közmédia intézményrendszere, létrejön a Magyar Rádió és Televízió Nonprofit Zrt. és az MTI Nonprofit Zrt.10:56 Toroczkai: a kormány a magyar történelem egyik legsötétebb diktatúráját akarja kiépíteni a korrupcióra hivatkozva10:44 Hadházy csalódott: nem állatorvosra bízzák a vagyonvédelmi és -visszaszerzési hivatal vezetését10:25 Jól sikerült a cigány gyereknyaraltatás10:16 Tucker Carlson nem támogatja tovább Trumpékat09:55 Fokozott ellenőrzéssel védi a buziőrség az interszexuális stb. személyek emberi jogait a hétvégén09:33 Navracsicsék azt követelik a "nemzeti tőkésektől", hogy alapítsák újra a bajtársias főnökeik által hetek alatt lerombolt fideszes médiabirodalmat09:14 Parlamenti cirkusz: így tiporja sárba Magyar Péter a szabályokat08:50 Gurbai Miklós letépte láncait08:38 A klasszikus ügyvédi iroda, ahol mindenkinek segítenek (x)
24 óra legolvasottabbjai
A hírek szerint Kanada közel tízezer cigányt akar rövid időn belül visszaküldeni hazánkba. Mit szól ehhez?
Összes szavazat: 13472 :: 2012. június 13. 19:37
Semmit, innen mentek el, nem fogadták be őket, ide kell visszajönniük, mert ez a hazájuk, aztán majd lesz valahogy
680 / 5%
Ha tényleg haza akarják küldeni őket, akkor inkább Indiát javasolnám
2223 / 16,5%
Izraelben a helyük, elvégre a zsidók a tolerancia zászlóvivői!
4425 / 32,8%
Közrendvédelmi telepekre velük és az összes problémás fajtársukkal, majd megnyitni a bányákat, különben elszabadul a pokol!
2435 / 18%
Egy normális ország vezetése egyszerűen lelőné a gépeket, tisztában lévén azzal, hogy cigány-magyar háború fog kitörni, ha rászabadul a lakosságra több ezer otthontalan bűnöző
3709 / 27,5%

Kereső
Időkép
Hőtérkép
Dossziék
Legolvasottabb hírek

Készült a Kuruc.info által, minden jog fenntartva © 2006-2026 | Impresszum | Hirdetési ajánlat | Privacy Policy | About Us
CSS váltás feketére CSS váltás fehérre
Hírfolyam Lapszemle ipv6 ready