És nem forradalom, amikor ugyanazok kezében marad a hatalom... Ha a király jó, csak a tanácsadói rosszak, akkor a király mindig mentve lesz a felelősség alól. Szaniszló Ferenc megint beolvas a Fidesznek.
Videók :: 2012. február 1. 12:36
| EUR | 352,37 Ft | |
| USD | 308,39 Ft | |
| GBP | 408,51 Ft | |
| CHF | 381,24 Ft | |
| CAD | 217,79 Ft | |
| Utoljára frissítve: 2026. 06. 23. 7:04:28 | ||