2026. június 23., kedd, Zoltán napja van.
Vakbarát/mobil
Látogatottság
RSS
Fórum
CSS váltás
Friss hírek
14:58 Libanoni civileket gyilkoltak, temetésre lőttek rá a zsidók, Irán válaszlépéssel fenyeget14:40 Elfogták, és gyanúsítottként hallgatták ki az Erzsébet hídról a buzizászlókat Dunába dobó férfit14:31 Dél-Korea befogadja az Ukrajnában hadifogságba esett észak-koreaiakat14:04 A monetáris tanács csökkentette az alapkamatot13:49 Nógrádban bukkant újabb azbesztszennyezésre a Mi Hazánk politikusa13:20 Fehéroroszországot is belekeverhetik a háborúba13:02 Eltűnt Gáspár Brájen12:44 Döntött a védett üzemanyagár kivezetéséről a parlament12:35 Orbán Anita a premontrei gyalázat kapcsán: "nem kívánunk beleszólni más országok belügyeibe"12:30 Kunhalmi most ébredt rá, hogy őket is csúnyán átverte Magyar Péter12:18 Cellux-szal ragasztotta le egy síró kislány száját egy óvodapedagógus11:44 Három mi hazánkos képviselőtől is megszabadulna új javaslatával a Tisza - vagy akár a teljes frakciótól11:31 Elfogadta a parlament a "gyűlöletkeltő" politikai reklámok tilalmát11:16 Blikkes ízlés: az egyik kanadai gyilkos cigány "szépségéről" áradoznak11:02 Törvényeket módosított a parlament az uniós források hazahozatala érdekében11:00 Átalakul a közmédia intézményrendszere, létrejön a Magyar Rádió és Televízió Nonprofit Zrt. és az MTI Nonprofit Zrt.10:56 Toroczkai: a kormány a magyar történelem egyik legsötétebb diktatúráját akarja kiépíteni a korrupcióra hivatkozva10:44 Hadházy csalódott: nem állatorvosra bízzák a vagyonvédelmi és -visszaszerzési hivatal vezetését10:25 Jól sikerült a cigány gyereknyaraltatás10:16 Tucker Carlson nem támogatja tovább Trumpékat09:55 Fokozott ellenőrzéssel védi a buziőrség az interszexuális stb. személyek emberi jogait a hétvégén09:33 Navracsicsék azt követelik a "nemzeti tőkésektől", hogy alapítsák újra a bajtársias főnökeik által hetek alatt lerombolt fideszes médiabirodalmat09:14 Parlamenti cirkusz: így tiporja sárba Magyar Péter a szabályokat08:50 Gurbai Miklós letépte láncait08:38 A klasszikus ügyvédi iroda, ahol mindenkinek segítenek (x)
24 óra legolvasottabbjai

Korábbi szavazások

Szavazások száma: 410


Összes szavazat: 8311 :: 2011. augusztus 23. 15:32
Mert az egész világon védelmezik az emberi jogokat és a civilek életét
309 / 3,7%
Kőolaj, Izrael mindenek fölött álló biztonsága – a szokásos
7264 / 87,4%
Így álltak bosszút a sok őrült ruháért és a sátras fogadásokért
738 / 8,8%

Összes szavazat: 7444 :: 2011. augusztus 19. 14:08
Az RTL Klubon
1980 / 26,5%
A HírTV-ben, Csintalan mellett
1235 / 16,5%
Anettkával új csatornát indítanak
544 / 7,3%
Kovács László hálószobájában
651 / 8,7%
Az intenzíven, miután felkereste a mezőőr
1026 / 13,7%
Orbán Viktor szóvivője lesz
2008 / 26,9%

Összes szavazat: 5852 :: 2011. augusztus 16. 20:26
Eltúlzottnak. Bajtársaktól sosem szabad elhatárolódni, bármit tesznek vagy mondanak
1068 / 18,2%
Elégtelennek. Zagyvát meg kellett volna büntetni, a Betyársereget pedig visszaküldeni a pusztára
778 / 13,2%
Megfelelőnek. Azt írták, hogy nem személyekkel, csupán azok egyes megnyilvánulásaival nem vállalnak közösséget
4006 / 68,4%

Összes szavazat: 11526 :: 2011. augusztus 3. 16:20
Én is közéjük tartozom, az állampolgárság rendben van, de az szavazzon, aki viseli is majd a következményeit
4053 / 35,1%
Mikor felejtjük már el a trianoni határokat, s tanulunk meg nemzetben gondolkodni?! A megszállás alatt élő magyarokat is érintik a mindenkori kormány döntései, ráadásul máshol is jár az állampolgársággal a szavazati jog
7473 / 64,8%

Összes szavazat: 4651 :: 2011. augusztus 2. 11:18
Talán egy Barátok közt szereplő?
756 / 16,2%
Nem tudom
264 / 5,6%
Egy Brüsszelbe száműzött libsi fideszes, aki Twitteren keresztül próbál médiafelülethez jutni
2522 / 54,2%
Deutsch az az ember, aki mutatja a visszafogott polgári irányt, szemben a Jobbik elfogadhatatlan stílusával (fideszes vagyok)
236 / 5%
Az MTK-szurkolók magyar nyelvtanára
873 / 18,7%

Összes szavazat: 7198 :: 2011. július 26. 11:25
Be sem kellett volna lépnie, cionistákkal és Slota barátaival nem közösködhetünk
3003 / 41,7%
Nem áll a legjobban nemzetközi kapcsolatok terén a Jobbik, maradnia kellene akkor is, ha nem értenek egyet bizonyos kérdésekben
529 / 7,3%
Tett egy próbát a közös ügy (a nemzetek Európája) érdekében, majd visszalépett, hogy ne érjék támadások a Jobbikot, ez becsülendő
3666 / 50,9%

Összes szavazat: 8623 :: 2011. július 21. 14:20
Most ennek mi értelme van?
960 / 11,1%
Helyes, ott kell keresztbe tenni a zsidóknak, buziknak és drogosoknak, ahol csak lehet
4145 / 48%
Ezzel csak azt éri el, hogy még többen fogják utálni a nemzeti radikálisokat, amiért elrontják a szórakozásukat
1734 / 20,1%
Biztos nem ilyen egyszerű a képlet, várjuk ki a végét
1784 / 20,6%

Összes szavazat: 7060 :: 2011. július 17. 13:16
Az iszlámé, mert ők is történelmi egyház és ugyanolyan magyarok, mint mi
983 / 13,9%
A buddhistáké, Körösi Csoma Sándor révén közel is állnak hozzánk, szkíta őseink is gyakorolták ezt a vallást
2793 / 39,5%
Még több zsidó felekezet és egyház kellett volna
567 / 8%
Samanizmus - a pogány vallások közül legalább egyet el kellett volna ismerni
1562 / 22,1%
Szcientológia - elvégre ők is nemzetellenesek, a Fidesz programjába beilleszthetők
1155 / 16,3%

Összes szavazat: 7042 :: 2011. július 13. 07:25
Csalódtam Mária néniben, ez köpönyegforgatás és megélhetési politizálás
3749 / 53,2%
Gondoltam, hogy ez lesz a vége, mert aki korpa közé keveredik...
2886 / 40,9%
Nincs ezzel semmi gond, ilyen a politika
407 / 5,7%

Összes szavazat: 5754 :: 2011. július 11. 20:04
Sok pénzért
729 / 12,6%
Paktumot kötöttek, szavazatokat kapnak cserébe
1604 / 27,8%
Mert az is egyház, és vallásszabadság van
145 / 2,5%
Hogy még több agymosott legyen az országban
1120 / 19,4%
Mert a fideszesek mindig elérzékenyülnek mindenen, ami Izraellel kapcsolatos
2156 / 37,4%

14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · További oldalak
Kereső
Időkép
Hőtérkép
Dossziék
Legolvasottabb hírek

Készült a Kuruc.info által, minden jog fenntartva © 2006-2026 | Impresszum | Hirdetési ajánlat | Privacy Policy | About Us
CSS váltás feketére CSS váltás fehérre
Hírfolyam Lapszemle ipv6 ready