A dél-balatoni vonalon hosszabb menetidőre kell számítani, mert Balatonlelle felső és Balatonboglár között váltóhiba miatt átmenetileg nem közlekedhetnek a vonatok - közölte a Mávinform hétfőn a Facebook-oldalán.
A hiba elhárításáig a vonatok várakozni kényszerülnek - írták.
A szakaszon vasárnap is váltóhiba nehezítette a forgalmat.
(MTI)