Várjuk az MSZP, az SZDSZ, a cigányvezérek, a Mazsihisz, a Buzsihisz stb. tiltakozását. Egyébként ez lenne a normális, egészséges nacionalizmus.
Kapcsolódó:
Friss hírek, Videók :: 2009. február 16. 17:00
| EUR | 355,27 Ft | |
| USD | 308,40 Ft | |
| GBP | 411,44 Ft | |
| CHF | 387,38 Ft | |
| CAD | 221,23 Ft | |
| Utoljára frissítve: 2026. 06. 06. 8:34:13 | ||