2017. július 22., szombat, Magdolna, Magda napja van.
Vakbarát/mobil
Látogatottság
RSS
Fórum
CSS váltás
Friss hírek
22:42 Franciaverés után csoportelsők lettek a férfi pólósaink is22:31 Bellefulladnak a német bíróságok a menedékjogi ügyekbe - idén 200 ezer elutasított betolakodó perét kell lebonyolítani22:17 Női szóvivője lett a Fehér Háznak, az elődje a Goldman Sachs-os kommunikációs igazgató miatt mondott le22:05 Amerikai védelmi miniszter: életben van az Iszám Állam "kalifája"21:52 A Digi megvásárolja az Invitel lakossági és kisvállalati üzletágát21:39 Magyar kardarany született a vívó-világbajnokságon21:29 Egy kicsivel optimistábban szemléli Görögországot a Standard & Poor's21:02 Pharaon nemcsak Budapesten, de már Jordániában is Orbán szomszédja volt20:34 Washington 50 millió dollárt visszatart a pakisztáni katonai segélyből20:11 Leszóltak fentről Fényeslitkére, hogy a jobbikosoknak nem lenne szabad focizniuk19:55 A Mészáros-lapok dolgozóinak nem szabad a Facebookon sem kritizálnia a Fideszt19:38 Lengyelországban legalizálták a gyógyászati célú marihuánafogyasztást19:21 Nagyon elégedett Katar terrorellenes lépéseivel az amerikai külügyér - feloldatná az arab államok blokádját18:54 Tovább mélyül a viszály Berlin és Ankara között: az összes törökországi hadiipari üzletet felfüggesztették18:25 Két hétre lezárják a Budai rakpart egy szakaszát
24 óra legolvasottabbjai

Anyaország ::

Íme a Jobbik választási programja és jelöltlistája

Reklám


A 2010-es országgyűlési választásra a Jobbik mutatta be elsőként a programját, melyet a párt mai kampánykezdetével hozott nyilvánosságra. Már a dokumentum címe – Radikális változás – is utal arra a személetmódra, a gyökeres változás szükségességére, amivel a párt eddig is hozzáállt a mai, súlyos társadalmi problémákhoz, és címéhez hűen számos eddig tabunak számító témával foglalkozik, illetve ad választ a felvetett kérdésekre. A program minden szakterületen számba veszi az elmúlt 20 év hibáit, mulasztásait, és felvázolja a Jobbik Magyarországért Mozgalom alapelveit, megoldási javaslatait a szebb jövő érdekében.
A szakanyagba beépültek a 2006-os választási, a 2007-es Bethlen Gábor és a 2009-es európai parlamenti választási program főbb elemei is. Az elmúlt hónapokban 22 kabinetben több száz szakember dolgozott a programon és az ahhoz tartozó háttéranyagok kidolgozásán. Az így elkészült tervet – az Alapszabály szerint – az Országos Választmány fogadta el. A program bevezető köszöntőjét Morvai Krisztina államfőjelölt, előszavát Vona Gábor kormányfőjelölt írta.
A Jobbik anyagi szűkössége miatt egyelőre csak húszezer példányban kinyomtatott, apró betűvel 88 A4-es oldalra tömörített program letölthető (majd házilag is kinyomtatható, fénymásolható) ide kattintva.

A Jobbik nyomtatott programjának címlapja
A Jobbik 176 egyéni képviselőjelöltjének névsora
A Jobbik Magyarországért Mozgalom több hónapos képviselőjelölt-állítási folyamatának végén, most központilag közzéteszi a 176 országgyűlési egyéni választókerületben induló képviselőjelöltjeinek nevét. Fényképük és szöveges bemutatásuk jövő héten lesz megtalálható a www.jobbik.hu honlap e célra készülő oldalrendszerén.
Bács-Kiskun 1. (Kecskemét): Tóth Sándor
Bács-Kiskun 2. (Kecskemét): Dr. Károlyfalvi József
Bács-Kiskun 3. (Tiszakécske): Gyöngyösi Márton
Bács-Kiskun 4. (Kunszentmiklós): Boros László
Bács-Kiskun 5. (Kiskunfélegyháza): Dr. Vakulya István
Bács-Kiskun 6. (Kiskőrös): Szávay István
Bács-Kiskun 7. (Kalocsa): Beck Ottó
Bács-Kiskun 8. (Kiskunhalas): Vízi István
Bács-Kiskun 9. (Baja): Ambrus Tibor
Bács-Kiskun 10. (Bácsalmás): Kiss-Pető Tibor
Baranya 1. (Pécs): Porpáczy Ernő
Baranya 2. (Pécs): Németh Zsolt
Baranya 3. (Pécs): Draskócziné Kertész Julianna
Baranya 4. (Komló): Talált Tímea
Baranya 5. (Mohács): Polgár Károly
Baranya 6. (Siklós): Barkó Béla
Baranya 7. (Szigetvár): Kovács Bernadett
Békés 1. (Békéscsaba): Szabóné Kocziha Tünde
Békés 2. (Gyula): Dr. Pomuczné Nagy Ildikó
Békés 3. (Békés): Molnár József
Békés 4. (Szeghalom): Séllei Zsigmond
Békés 5. (Szarvas): Samu Tamás Gergő
Békés 6. (Orosháza): Jámbor Nándor
Békés 7. (Mezőkovácsháza): Dr. Dévényi-Dabrowsky Géza
Borsod-Abaúj-Zemplén 1. (Miskolc): Egyed Zsolt
Borsod-Abaúj-Zemplén 2. (Miskolc): Csorba János
Borsod-Abaúj-Zemplén 3. (Miskolc): Szabó Attila
Borsod-Abaúj-Zemplén 4. (Miskolc): Sztancsik Béla
Borsod-Abaúj-Zemplén 5. (Ózd): Kisgergely András
Borsod-Abaúj-Zemplén 6. (Sajószentpéter): Bencs Gábor
Borsod-Abaúj-Zemplén 7. (Kazincbarcika): Endrésik Zsolt
Borsod-Abaúj-Zemplén 8. (Edelény): Miklós Árpád
Borsod-Abaúj-Zemplén 9. (Encs): Baksy Rezső
Borsod-Abaúj-Zemplén 10. (Sátoraljaújhely): Szajkó Gábor
Borsod-Abaúj-Zemplén 11. (Szerencs): Holcman László
Borsod-Abaúj-Zemplén 12 (Tiszaújváros): Balla Gergő
Borsod-Abaúj-Zemplén 13. (Mezőkövesd): Csikai Balázs
Budapest 1. (I. kerület): Pörzse Sándor
Budapest 2. (II. kerület): Balczó Zoltán
Budapest 3. (III. kerület): Fejes István
Budapest 4. (III. kerület): Zsiga-Kárpát Dániel
Budapest 5. (IV. kerület): Pajor Tibor
Budapest 6. (IV-XV. kerület): Szegedi Csanád
Budapest 7. (V. kerület): Hegedűsné Kovács Enikő
Budapest 8. (VI. kerület): Dr. Cziráki Adorján
Budapest 9. (VII. kerület): Silhavy Máté
Budapest 10. (VIII. kerület): Pintér Attila
Budapest 11. (VIII. kerület): Losonczy Pál
Budapest 12. (IX. kerület): Kassab Adonis
Budapest 13. (IX.-XX. kerület): Győri Sarolta
Budapest 14. (X. kerület): Farnady László
Budapest 15. (XI. kerület): Dúró Dóra
Budapest 16. (XI. kerület): Szabó Gábor
Budapest 17. (XI. kerület): Novák Előd
Budapest 18. (XII. kerület): Martinez Gábor
Budapest 19. (XIII. kerület): Kovács Bertalan Tamás
Budapest 20. (XIII. kerület): Csender Tamás
Budapest 21. (XIV. kerület): Dr. Gyenes Géza
Budapest 22. (XIV. kerület): Czeglédi János
Budapest 23. (XV. kerület): Dr. Gaudi-Nagy Tamás
Budapest 24. (XVI. kerület): Vas Zoltán
Budapest 25. (XVII. kerület): Szilágyi György
Budapest 26. (XVIII. kerület): Makai Tibor
Budapest 27. (XVIII. kerület): Gönczöl András
Budapest 28. (XIX. kerület): Pősze Lajos
Budapest 29. (XX-XXIII. kerület): Balog Barna
Budapest 30. (XXI. kerület): Nagy Ferenc
Budapest 31. (XXI. kerület): Hegedűs Tamás
Budapest 32. (XXII. kerület): Dr. Staudt Gábor
Csongrád 1. (Szeged): Zagyva Gyula
Csongrád 2. (Szeged): Tóth Péter
Csongrád 3. (Szeged): Molnár Áron
Csongrád 4. (Csongrád): Dudás Zoltán
Csongrád 5. (Szentes): Varga Géza
Csongrád 6. Hódmezőásárhely): Kristó Gabriella
Csongrád 7. (Makó): Fazekas Ferenc
Fejér 1. (Székesfehérvár): Dr. Kummer Ákos
Fejér 2. (Székesfehérvár): Gál Péter Pál
Fejér 3. (Dunaújváros): Pintér Tamás
Fejér 4. (Gárdony): Dr. Rozgonyi Ernő
Fejér 5. (Mór): Krausz Attila
Fejér 6. (Sárbogárd): Árgyelán János
Fejér 7. (Bicske): Som Tamás
Győr-Moson-Sopron 1. (Győr): Farkas Ádám
Győr-Moson-Sopron 2. (Győr): Hofbauer Sándor
Győr-Moson-Sopron 3. (Győr): Dr. Nagy Gergely
Győr-Moson-Sopron 4. (Mosonmagyaróvár): Kopetti Tamás
Győr-Moson-Sopron 5. (Csorna): Takács Krisztián
Győr-Moson-Sopron 6. (Kapuvár): Magyar Zoltán
Győr-Moson-Sopron 7. (Sopron): Göbl Gábor
Hajdú-Bihar 1. (Debrecen): Kulcsár Gergely
Hajdú-Bihar 2. (Debrecen): Kőszeghy Csanád Ábel
Hajdú-Bihar 3. (Debrecen): Kulcsár Gábor
Hajdú-Bihar 4. (Hajdúhadház): Rubi Gergely
Hajdú-Bihar 5. (Berettyóújfalu): Balázs István
Hajdú-Bihar 6. (Püspökladány): Rigán István
Hajdú-Bihar 7. (Hajdúszoboszló): Kocsis Zsolt
Hajdú-Bihar 8. (Balmazújváros): Kis Csaba
Hajdú-Bihar 9. (Hajdúböszörmény): Pogácsás Mariann
Heves 1. (Eger): Sneider Tamás
Heves 2. (Pétervására): Dudás Róbert
Heves 3. (Gyöngyös): Vona Gábor
Heves 4. (Hatvan): Dr. Nyujtó Zsolt
Heves 5. (Heves): Dr. Árvai György
Heves 6. (Füzesabony): Mirkóczki Ádám
Jász-Nagykun-Szolnok 1. (Jászberény): Murányi Levente
Jász-Nagykun-Szolnok 2. (Jászapáti): Madarász Sándor
Jász-Nagykun-Szolnok 3. (Szolnok): Baráth Zsolt
Jász-Nagykun-Szolnok 4. (Szolnok): Kaloczkai Sándor
Jász-Nagykun-Szolnok 5. (Kunszentmárton): Soós Antal
Jász-Nagykun-Szolnok 6. (Mezőtúr): Csányi Tamás
Jász-Nagykun-Szolnok 7. (Kunhegyes): Dr. Nagy Levente
Jász-Nagykun-Szolnok 8. (Karcag): Boros István
Komárom-Esztergom 1. (Tatabánya): Vágó Sebestyén
Komárom-Esztergom 2. (Tata): Michl Miklós
Komárom-Esztergom 3. (Kisbér): Schwarz János
Komárom-Esztergom 4. (Komárom): Tóth Ferenc
Komárom-Esztergom 5. (Esztergom): Balog János
Nográd 1. (Salgótarján): Bagó László
Nográd 2. (Pásztó): Navratil Attila
Nográd 3. (Szécsény): Betz József
Nográd 4. (Balassagyarmat): Dr. Czuczi János
Pest 1. (Szob): Dr. Bedéné Balogh Róza
Pest 2. (Vác): Fehér Zsolt
Pest 3. (Dunakeszi): Nyíri Márton
Pest 4. (Gödöllő): Bertha Szilvia
Pest 5. (Aszód): Koncz Balázs
Pest 6. (Nagykáta): Csanádi Gábor Ferenc
Pest 7. (Monor): Szabóné Papp Klára
Pest 8. (Érd): Süle-Szigeti Gábor
Pest 9. (Budaörs): Pályi István
Pest 10. (Pilisvörösvár): Dr. Lenhardt Balázs
Pest 11. (Szentendre): Dr. Filó András
Pest 12. (Szigetszentmiklós): Lévai György
Pest 13. (Ráckeve): Gerecz Attila
Pest 14. (Dabas): Volner János
Pest 15. (Cegléd): Korondi Miklós
Pest 16. (Nagykőrös): Dénes Dénes
Somogy 1. (Kaposvár): Nemes Károly
Somogy 2. (Kaposvár): Futó Tibor
Somogy 3. (Siófok): Dr. Léhmann György
Somogy 4. (Balatonboglár): Stamler József
Somogy 5. (Marcali): Széll Károly
Somogy 6. (Nagyatád): Egervári József
Szabolcs-Szatmár-Bereg 1. (Nyíregyháza): Dr. Sztankó Éva
Szabolcs-Szatmár-Bereg 2. (Nyíregyháza): Dr. Gyüre Csaba
Szabolcs-Szatmár-Bereg 3. (Tiszavasvári): Császár József
Szabolcs-Szatmár-Bereg 4. (Nagykálló): Szilágyi Péter
Szabolcs-Szatmár-Bereg 5. (Baktalórántháza): Vass Zoltán
Szabolcs-Szatmár-Bereg 6. (Nyírbátor): Dr. Kiss Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg 7. (Kisvárda): Bodrog László
Szabolcs-Szatmár-Bereg 8. (Vásárosnamény): Adorján Béla
Szabolcs-Szatmár-Bereg 9. (Mátészalka): Dr. Apáti István
Szabolcs-Szatmár-Bereg 10. (Fehérgyarmat): Kovács András
Tolna 1. (Szekszárd): Tóth Endre
Tolna 2. (Paks): Horváth Zoltán
Tolna 3. (Bonyhád): László Ferenc
Tolna 4. (Dombóvár): Bodó Imre
Tolna 5. (Tamási): Bencze János
Vas 1. (Szombathely): Balassa Péter
Vas 2. (Szombathely): Dr. Árvai Roland
Vas 3. (Kőszeg): Giczy József
Vas 4. (Sárvár): György Tamás
Vas 5. (Körmend): Bana Tibor
Veszprém 1. (Ajka): Ferenczi Gábor
Veszprém 2. (Balatonfüred): Kepli Lajos
Veszprém 3. (Pápa): Erőss Bulcsú
Veszprém 4. (Tapolca): Dobó Zoltán
Veszprém 5. (Várpalota): Szabó Richárd
Veszprém 6. (Veszprém): Kovács Rajmund
Veszprém 7. (Veszprém): Forgó Gyula
Zala 1. (Zalaegerszeg): Pete Róbert
Zala 2. (Nagykanizsa): Zakó László
Zala 3. (Keszthely): Kolthay Péter
Zala 4. (Lenti): Völgyi Zoltán
Zala 5. (Zalaszentgrót): Péntek László
Korábban írtuk: Ma tartja kampánynyitó nagygyűlését a Jobbik
15 órakor kezdődik a Jobbik országgyűlési választási kampánynyitó rendezvénye, melyre a nagy érdeklődés és a létszámkorlát miatt csak előzetes regisztrációval lehet bejutni.

Bemutatják a párt programját, valamint 176 egyéni képviselőjelöltjét.

Felszólal Morvai Krisztina, a Jobbik államfőjelöltje és Vona Gábor, a Jobbik kormányfőjelöltje.
Az élő közvetítés a Jobbik honlapján követhető figyelemmel.
Kuruc.info

 Érdekes cikk, megosztom Facebookon!  Érdekes cikk, elküldöm e-mailben! Nyomtatóbarát változat
Friss hírek az elmúlt 24 órából
Kereső
Ajánló
Legolvasottabb hírek
Humoros kép 
Dossziék
Ajánlott videó 

Készült a Kuruc.info által, minden jog fenntartva © 2006-2017 | Impresszum | Hirdetési ajánlat | Privacy Policy | About Us
CSS váltás feketére CSS váltás fehérre
Hírfolyam Lapszemle ipv6 ready