Máthé Zsuzsa (KDNP) azt kérdezte ma a parlamentben, hogy a kormány hazai és nemzetközi szélsőliberális szervezetek nyomására liberalizálja-e Magyarországon az abortusztablettát. A képviselő az élet kioltására létrehozott pirulaként hivatkozott tablettára, megkérdőjelezve annak biztonságosságát is.