A legmagasabb hőmérséklet országosan és Budapesten is elérte a 40 Celsius fokot ma délután - közölte a kormány vasárnap délután.
A kormany.hu oldalon közzétett gyorsjelentésekben ismertettek több intézkedést. Ezek között azt írták, hogy több esetben hipertermia, túlhevülés miatt láttak el betegeket.