2025. október 27., hétfő, Bese napja van.
Vakbarát/mobil
Látogatottság
RSS
Fórum
CSS váltás
Címlap
Antimagyarizmus
Cigánybűnözés
Háború
Humor
LMBTQP+
Migránsbűnözés
Videók
Zsidóbűnözés
Friss hírek
17:53 A román sóipari társaság fontolóra vette egy új bányászati szint megnyitását Parajdon17:20 Putyin: a tervek szerint alakulnak Moszkva és Phenjan kapcsolatai16:51 Kormányalakítási tárgyalásokkal bízta meg Babist a cseh államfő16:13 Autót bérelt a néger - a többit nem nehéz kitalálni16:00 Szexuális bűncselekményekért ítéltek el öt romániai cigánybűnözőt Skóciában15:27 16 éves tolvajt keres a rendőrség15:18 Nagy Feró elemében van, már Bayert is el akarja küldeni a p*csába15:08 Orbáni szájhősködés Rómában (is): "majd én ráveszem Trumpot, hogy vonja vissza a szankciókat"14:49 Szijjártó a Puskás Arénában is bevitt néhány nyelvcsapást a népirtó izraeli "kollégának"14:10 A pápa magánaudiencián fogadta Orbánt14:01 Trump "helytelennek" tartja az orosz atommeghajtású rakéta tesztjének bejelentését13:52 Litvánia bejelentette, hogy le fogja lőni a légterét megsértő csempészléggömböket13:37 Két zaporizzsjai és egy dnyipropetrovszki település elfoglalását jelentette be az orosz védelmi minisztérium13:10 Schiffer András is reagált Magyar Péter Toroczkai elleni kirohanására: "mennyire kell aljasnak és gátlástalannak lenni?"12:32 1956-ra emlékezett a Légió Hungária11:55 Apagyilkosság Pécsen11:42 Oroszország javára folytatott kémkedés gyanúja miatt tartóztattak le két ukrán állampolgárt Lengyelországban 11:35 A hazatérés napjára emlékeznek11:03 Utóvizsgálatot indított a GVH a Wish e-kereskedelmi piactérrel szemben10:35 "Amerikai barátaink" felszólították a kormányt, mutassa be, hogyan akar függetlenedni az orosz energiahordozóktól10:01 Csalók élnek vissza a NEAK nevével09:12 Csaknem kétszáz ukrán drón lelövéséről tett bejelentést az orosz védelmi tárca08:50 Két amerikai katonai légijármű is lezuhant a Dél-kínai-tengeren08:13 Huszonnégy határsértő ellen intézkedtek a rendőrök a hétvégén07:42 Milei pártja többséget szerzett az időközi parlamenti választáson
Összes friss hír
24 óra legolvasottabbjai
Elfogták a Louvre kifosztóit Ukrán vezérkar: mintegy kétszáz orosz katona hatolt be Pokrovszk területére Halálos baleset történt Zuglóban Az Egyesült Államok szerint India teljes mértékben leállította a kőolajvásárlást Oroszországból Apagyilkosság Pécsen Beakadt a lemez: ismét lezárták a vilniusi repülőteret 16 éves tolvajt keres a rendőrség

Rendőrbűnözés, Videók :: 2012. január 28. 13:35

A volt Rebisz-főnök csak a szépre emlékezik, a csoportparancsnok nem nyilatkozik

A fenti összeállításban szereplő fényképek kitakarás nélkül: Keressük őket: hajtóvadászat 2006 szemkilövetői ellen - Már 100 000 forint a jutalom, segítsük a bíróság munkáját!

Friss hírek az elmúlt 24 órából
17:53 
A román sóipari társaság fontolóra vette egy új bányászati szint megnyitását Parajdon
17:20 
Putyin: a tervek szerint alakulnak Moszkva és Phenjan kapcsolatai
16:51 
Kormányalakítási tárgyalásokkal bízta meg Babist a cseh államfő
16:13 
Autót bérelt a néger - a többit nem nehéz kitalálni
16:00 
Szexuális bűncselekményekért ítéltek el öt romániai cigánybűnözőt Skóciában
15:27 
16 éves tolvajt keres a rendőrség
15:18 
Nagy Feró elemében van, már Bayert is el akarja küldeni a p*csába
15:08 
Orbáni szájhősködés Rómában (is): "majd én ráveszem Trumpot, hogy vonja vissza a szankciókat"
14:49 
Szijjártó a Puskás Arénában is bevitt néhány nyelvcsapást a népirtó izraeli "kollégának"
14:10 
A pápa magánaudiencián fogadta Orbánt
14:01 
Trump "helytelennek" tartja az orosz atommeghajtású rakéta tesztjének bejelentését
13:52 
Litvánia bejelentette, hogy le fogja lőni a légterét megsértő csempészléggömböket
13:37 
Két zaporizzsjai és egy dnyipropetrovszki település elfoglalását jelentette be az orosz védelmi minisztérium
13:10 
Schiffer András is reagált Magyar Péter Toroczkai elleni kirohanására: "mennyire kell aljasnak és gátlástalannak lenni?"
12:32 
1956-ra emlékezett a Légió Hungária
11:55 
Apagyilkosság Pécsen
11:42 
Oroszország javára folytatott kémkedés gyanúja miatt tartóztattak le két ukrán állampolgárt Lengyelországban
11:35 
A hazatérés napjára emlékeznek
11:03 
Utóvizsgálatot indított a GVH a Wish e-kereskedelmi piactérrel szemben
10:35 
"Amerikai barátaink" felszólították a kormányt, mutassa be, hogyan akar függetlenedni az orosz energiahordozóktól
10:01 
Csalók élnek vissza a NEAK nevével
09:12 
Csaknem kétszáz ukrán drón lelövéséről tett bejelentést az orosz védelmi tárca
08:50 
Két amerikai katonai légijármű is lezuhant a Dél-kínai-tengeren
08:13 
Huszonnégy határsértő ellen intézkedtek a rendőrök a hétvégén
07:42 
Milei pártja többséget szerzett az időközi parlamenti választáson
07:23 
Nem szavazta meg az új kormányt a koszovói parlament
06:43 
Folytatódik a változékony időjárás a héten is
23:49 
Beakadt a lemez: ismét lezárták a vilniusi repülőteret
23:26 
Rendeletben jelölte ki utódját Mahmúd Abbász
22:58 
1956 és 2006 vérbe fojtói megbüntetendő állami terroristák, az ellenük harcolók hősök
22:21 
Az Egyesült Államok szerint India teljes mértékben leállította a kőolajvásárlást Oroszországból
21:44 
Az Egyesült Államok és Kína megállapodott a kétoldalú kereskedelmet szabályozó egyezség kereteiben
21:19 
Halálos baleset történt Zuglóban
20:45 
Megsértették a Pakisztán és Afganisztán közti tűzszünetet
19:48 
Ricsi visszatért, a rendőrség tétlenül nézi a magánlaksértést?
19:17 
A zsidók szerveket távolítottak el a visszaszolgáltatott palesztin foglyok holttesteiből
19:00 
Ukrán vezérkar: mintegy kétszáz orosz katona hatolt be Pokrovszk területére
18:38 
Elfogták a Louvre kifosztóit
További hírek

Ugrás a lap tetejére
Kereső
Árfolyamok
EUR389,98 Ft
USD335,30 Ft
GBP446,61 Ft
CHF421,18 Ft
CAD239,60 Ft
Utoljára frissítve: 2025. 10. 27. 18:04:29
Legolvasottabb hírek
A héten
Az évben
"Ugord mán át, te magyar g*ci!" - Buszos kirándulás a borsodi "középosztály" falvaiban (29958) Tűz a Mol százhalombattai olajfinomítójában - "külső behatásra nincs utalás", a vezetőség szerint robbanás sem volt (25483) Ürmös Ricsi brutálisan megvert egy nőt a telefonjáért - keresik a nagykátai rendőrök (21198) Fordult a kocka: Ehud Barak került Virginia Giuffre posztumusz célkeresztjébe (19752) Fü(r)stté vált zsidóbűnöző: alijázott a börtön elől a centrumos maffiózó - belügyminisztériumi (?) és hitközségi segítséggel (19525) Toroczkai: az igazi rabság az, amikor a megszállók még a gondolatainkat is uralni akarják (18423) Ricsi visszatért, a rendőrség tétlenül nézi a magánlaksértést? (18178) Törvénymódosításra készül a kormány az oltásellenesek miatt (16938) Változás jön a magyar jogosítványoknál (16698) Szadista gyermekgyilkos algériai lett az első tényleges életfogytiglanra ítélt nő Franciaországban (16395)
A héten
Az évben
Zsidóságtörténet, szájba hugyozás és "kakiszex" - Perintfalvi Rita pornófilmben mutatta meg beteg lelkivilágát (18+) (226962) Till Tamás gyilkosa arra panaszkodik, hogy "nem tartják tiszteletben a magánéletét" - elfogták, mégsem évült el (179014) Négyszáz méteren át tarolta le a tömeget autójával egy szaúdi orvos a magdeburgi karácsonyi vásárban (151024) Nem kell ide szappanopera: 30 évvel fiatalabb szeretője segítségével akarta megölni férjét egy szombathelyi tanárnő (121329) "Allah haragjának eszközei" ígérnek vért az utcákon - ukrán és orosz nyomokat is hagytak maguk után (112311) Nyilasfóbiások figyelmébe: mi történt 1944. október 15-én? (108238) "Teherán égni fog" - az iráni válaszcsapás nem ízlett a zsidóknak (102184) "Nagy a buli bent, gyerekek? Köszönjük, hogy összehoztátok a legnagyobb Pride-ot Magyarországon!" (78478) Kezdődik: kiderítette a fideszes sajtó, hogy pornózik a Tisza Párt egyik vezető politikusa (76858) 22 hónapos magyar kislányt ölt meg ez a miskei cigány - buszon is verhették a gyerekeket korábban (70920)
Dossziék
Állambiztonsági ügyek Besúgók, ügynökök titkos aktái Holokausztvita Hungarizmus és Wagner-muzsika Kérdések és válaszok a Kuruc.infóról Magyar és európai történelem kurucoknak Nyilasfóbiások és Horthy-imádók figyelmébe: legyen világosság! Zsidó harapófogóban az európai civilizáció Zsidók és bolhák - politikailag inkorrekt tények és vélemények

Készült a Kuruc.info által, minden jog fenntartva © 2006-2025 | Impresszum | Hirdetési ajánlat | Privacy Policy | About Us
CSS váltás feketére CSS váltás fehérre
Lapszemle ipv6 ready