Valami nagy probléma lehet a Disney háza táján, ugyanis mostanában nem csak az LMBTQ-rollert tekerik túl, hanem éllovasai lettek a rasszkvótának is. Ez egyébként az én saját szóalkotásom, ők nyilván nem így kommunikálták le…
Képek: Pinterest |
Ha A kis hableányra gondolok, nekem nem az 1989-es változat jut eszembe, hanem a ’90-es évek elmaradhatatlan vasárnap délutáni kelléke az MTV1-en, a Walt Disney bemutatja, mivelhogy e műsor keretében is követhettük Ariel kalandjait egy rajzfilmsorozat keretében. A Walt Disney bemutatja, mint oly sok más gyereket, engem is a tévé elé szegezett a kérdéses időpontban, így törvényszerű volt, hogy sok más mese mellett Ariel kalandjait is végigkövettem, sőt, a rajzfilmeket a kor trendjét követve rendszerint még videokazettára is felvettük szüleimmel. Noha a kazettával és a videomagnóval való bíbelődés ennyi év távolságából inkább tűnik rémálomnak, mint valódi emléknek, a Walt Disney-délutánokra mindig jó szívvel emlékezem vissza. Kanyarban sem volt még az LMBTQ-maffia – legalábbis gyerekeknek szánt műsorokban biztosan nem – és a többi liberális őrültség is ismeretlen volt számomra. Csak szimplán nagy lelkesedéssel néztem a jobbnál jobb rajzfilmeket.
Aztán ahogy megláttam a „fekete kis hableányt”, rádöbbentem arra, hogy én tulajdonképpen mennyire is sajnálom a mai gyerekeket (ezzel együtt pedig hálás vagyok, hogy én a ’90-es években, 2000-es évek elején lehettem gyerek, és nem ma). Elvégre ennek az egész liberális terrornak ők a legnagyobb elszenvedői, nem? A felnőttek – legyenek akármennyire sötétek – szabadon tudnak dönteni arról (egyelőre legalábbis), hogy befogadják-e az elméjükbe a sok ostobaságot, avagy nem. Persze ömlik ránk a sok mocsok minden fronton, de saját akaratunkból képesek vagyunk megőrizni a normális tudatunkat. A gyerekekre ez már nem igaz, hiszen nevelésre, az életben való eligazításra szorulnak, s jó esetben a szülő dolga megtanítani nekik azt, mi a különbség a jó és rossz, a természetes és a természetellenes között. Ez persze nem könnyű feladat, főleg úgy, hogy a sokak által a szabadság mintaszobraként ábrázolt kapitalizmus egyre fokozottabban zsigereli ki a munkavállalókat a fogyasztói társadalom nevében, így a szülőknek egyre kevesebb ideje marad arra, ami igazán fontos kellene, hogy legyen: a családra. A nevelő szerep ordas részét így átveszik például a mesefilmek, a bölcsődék, az óvodák, általános iskolák. Ezekben az intézményekben való szocializálódással – ha az nem megy túlságosan a családi élet rovására – persze nincs gond, és egy jó tanító néni manapság különösen aranyat ér, de Isten óvja a mai gyermekeket attól, hogy végignézzenek a tévében egy LMBTQ-mesefilmet, merthogy már ilyenek is vannak szép számmal.
Nyugat-Európában pedig az óvodákban, iskolákban sem ritka, hogy a gyerekeket „toleranciára”, „elfogadásra” tanítják. A néger Ariel és megannyi társa ezt a multikulti őrületet hivatott a fiatalság elméjébe beleültetni, s ha ez egyszer sikerül nekik, az többé onnan el nem pusztítható. Elvégre milyen eszközökkel magyarázod meg egy 9-10 éves gyereknek, hogy az egész rasszkvóta meg a multikulti nyomulása egy őrület és Ariel valójában fehér, olyan, mint te meg én?
A megoldást egy világszintű jobboldali, antiliberális ellenkultúrában, ha úgy tetszik, ellenforradalomban látom. Ebben pedig a fehér gyermekek lelki és szellemi védelme pedig kiemelt helyet kell hogy kapjon. Kezdésnek persze az is elegendő lenne, ha keresztény és nemzeti (?) kormányunk végre betiltaná a Pride-ot, mert a helyzet kezd egyre melegebb lenni a Kárpát-medencében is.
Persze Hollywood boszorkánykonyhájából is folyamatosan érkeznek a nyilvánvaló üzenetek a társadalom normalitáspárti szegmense felé. „Mi diktálunk, ti pedig fogyasztjátok.” Így születnek a fekete Arielek, Robin Hoodok, vagy Akhilleuszok. De reméljük, olyan gyorsan el is pusztulnak, mint ahogyan jöttek.
Ábrahám Barnabás – Kuruc.info