„A legborzalmasabb épület az volt, ahol akár naponta tízezer embert tudtak élve elégetni, a hamvaikat a közeli tóba vagy a földre szórták….Ami számomra a legmegdöbbentőbb volt: az a tó. Ebbe a tóba szórták a hamvakat és még a mai napig is az iszap a tó alján fehér.” (Diákok beszámolói a 2010. évi Élet Menetéről, Auschwitzból, forrás ITT)
Íme, az Auschwitz-Birkenaui Múzeum és Emlékhely honlapján olvasható leírás arról, mi történt a koncentrációs táborok gázkamráiban kivégzett halottakkal:
“Miután megölték őket, a Sonderkommando tagjai kivonszolták a halottakat a gázkamrából. Levágták a nők haját, kihúzták a halottak aranyfogaikat, és elvették az ékszereiket. Majd hatalmas gödrökben, máglyákon, vagy a krematórium kemencéiben elégették a holttesteket. (1942 szeptemberéig a halottak egy részét tömegsírokba temették, később azonban, 1942 szeptembere és novembere között ezeket a tetemeket elégették). Azokat a csontokat, amelyek nem égtek el teljesen, csontzúzó mozsarakban porrá zúzták, majd a halottak hamvaival együtt a Sola, a Visztula és a közeli tavak vizébe szórták, vagy pedig műtrágyaként használták fel a közeli földeken, vagy bizonyos földeket, esetleg mocsarakat töltöttek fel az emberi maradványokkal” (Forrás ITT)
Mármost aljas, tudatlan, náci, gyűlöletkeltő és újabb népirtásra készülődő gaz holokauszt-tagadók elgondolkodtak a fent idézett sorok értelmén, és az alábbi minősíthetetlenül antiszemita kérdéseket tették föl:
1. A háború rettenetes viszonyai között, amikor már közeledtek a szovjet csapatok és tífuszjárvány, valamint más betegségek is pusztítottak a táborokban és a frontokon, miért foglalatoskodtak olyan sokat a nácik a halottak elhantolásával, majd kiásásával, a kihantolt tetemek elégetésével, csontjaik porrá zúzásával és az emberi maradványok gondos szétszórásával?
2. Ha az előbbi kérdésre a válasz az, hogy „bűncselekményeik nyomait akarták eltüntetni”, akkor vajon miért hagytak életben Auschwitz végleges kiürítésekor a németek 7-8000 foglyot? És vajon miért nem semmisítették meg a meggyilkolt emberek ruháit, szemüvegeit és egyéb használati tárgyait?
3. Vajon mennyi ideig tarthatott egymillió (más adatok szerint egymillió-ötszázezer) holttest elégetése, csontjaik porrá zúzása, majd a hamvak szétszórása a folyókba és a tavakba? Hány embernek kellett foglalatoskodnia mindezzel? Ha pedig tekintetbe vesszük a hivatalos holokauszt-történészek álláspontját, mely szerint ugyanis más táborokban, sőt a keleti fronton is elásták, kiásták, majd elégették a sok millió áldozatot, és szétszórták maradványaikat, akkor joggal adódik az újabb kérdés: hány tízezer német katona kínlódott hosszú hónapokon, netán több éven keresztül kizárólag a holttestek nyomainak eltüntetésével?
4. Hogyan volt lehetséges ezt a gigantikus „nyomeltüntetési műveletet” a legteljesebb titokban elvégezni, amikor úgy a szövetségesek, mint a lengyel ellenállási mozgalom ügynökei szoros figyelemmel kísérték mindazt, ami az ipari létesítményként is funkcionáló Auschwitz-Birkenau-i lágerben történt?
5. Vajon amikor a szovjet csapatok 1945. január 27-én felszabadították Auschwitzot, miért nem készítettek fényképeket a hatalmas tömegsírokról, egymillió vagy egymillió-ötszázezer holttest szétszórt maradványairól? Miért nem végezték el az emberi maradványokkal teli földek és folyók vizsgálatát, és miért nem dokumentálták (fényképekkel, törvényszéki orvosi jelentésekkel stb.) mindezeket a szörnyűségeket a nürnbergi törvényszék számára?
6. Hogyan lehetséges, hogy a szovjet központi pártlap, a Pravda 1945. február 2-án az Auschwitzi halálgyár című cikkében (írta Borisz Polevoj) szó esik „futószalagról“, „elektromos árammal megölt zsidókról”, valamint az „Auschwitztól keletre található gázkamrákról”, azonban nem esik szó a környéken található mérhetetlen mennyiségű emberi maradványról, sem pedig a hatalmas „égetőgödrökről”, illetve tömegsírokról? Vajon az Auschwitzban hátrahagyott 7-8000 fogoly miért nem tájékoztatta a szovjet tudósítót a „gázkamrák” pontos helyéről, és miért nem mutatták meg neki a hatalmas tömegsírokat és az emberi maradványokkal teli földeket és folyókat?
7. Vajon a tábor területére belépő szovjet csapatok miért nem találtak egyetlen egy „csontzúzó mozsarat” sem, amivel a németek a holttestek megmaradt csontjait porrá törték?
8. Hogyan lehetséges, hogy a folyókba, illetve a földekre szórt hatalmas mennyiségű emberi hamu és csontmaradvány nem szennyezte be, és nem tette ihatatlanná a vizeket? (Tekintettel arra is, hogy a láger területén és környékén igen magas volt a talajvíz szintje.)
9. Miképpen lehetséges, hogy sem a szovjetek, sem bárki más soha nem készített fényképfelvételt az egymillió vagy annál is jóval több halott maradványaival teleszórt folyókról, tavakról és földekről?
10. Miért nem vizsgálták meg soha alaposan a háború befejezése óta eltelt évtizedek során az Auschwitzban – vagy más koncentrációs táborok területén és környékén – állítólag létező tömegsírokat, illetve miért nem vizsgálták meg azokat a földeket, melyeken a hivatalos holokauszt-történészek szerint több százezer ember maradványait szórták szét?
11. Meg tudja bárki is mondani, pontosan miféle technikával szállították el az „égetőgödrökből”, a „máglyáktól”, illetve a „krematóriumokból” az óriási mennyiségű hamut és porrá zúzott csontot a „földekhez” és a „folyókhoz”, és hogy miképpen „szórták szét” a maradványokat?
Mindezek a kérdések persze kizárólag egy tömeggyilkosságra készülődő, tudatlan, gyűlölködő, náci holokauszt-tagadónak juthatnak eszébe. Miként csak az ilyesfajta gazemberek hasonlítják össze az auschwitzi és a treblinkai táborokban állítólag lezajlott „halotteltüntetési műveletek” módjait. Íme, Treblinkában a következőképpen semmisítették meg a „bűncselekményeik nyomait” a gaz nácik:
"Az Emberi Hamu Különítmény feladata volt, hogy megtisztítsa a lágert az emberi maradványoktól. A megmaradt csontokat fémből készült vékony lapra helyezték, majd porrá zúzták két kerek, fából készült tönk segítségével, azután pedig vékony szövésű szitákba helyezték a maradványokat, és ha bármilyen csontdarab fennakadt bennük, azt újból zúzni kezdték a fatönkök segítségével. Azokat a csontokat, amelyeket nem sikerült elégetni, és amelyeket nem tudtak összezúzni, ismét bedobták a tűzbe.” (Forrás ITT)
Mivel a hivatalos holokauszt-történészek nem mondhatnak valótlanságot, le kell szögeznünk a tényt: a németeknek elment a józan eszük a háború alatt, amikor sok ezer, esetleg sok tízezer náci katona hónapokig, évekig mást sem csinált, mint 4-5 millió holttestet eltemetett, majd kiásott, elégetett, a sok millió halott hamvait szétszórta, és csontjaikat porrá zúzta. Csoda-e, ha végül elveszítették a háborút?
Perge Ottó- Kuruc.info